Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Love Bomb 100g - Musująca bomba do kąpieli LOVE BOMB

10,99 zł
Indeks: 5037028264799
Ach, marzenie każdego, kto potrzebuje odstresowania z prawdziwego zdarzenia! Oto intensywnie syczący, musujący dynamit, który możesz bezkarnie zdetonować w swojej wannie. Wypełniliśmy go prawdziwe bombowymi olejkami z Litsea Cubeba i słodkiej Mandarynki, ale niech Cię nie zwiedzie ich dobroczynne działanie: dzięki tej wybuchowej mieszance uwolnisz pokłady miłości, a Twoja kąpiel to będzie prawdziwa petarda! - Zapach: marakuja (owoc pasji) - Olejki eteryczne: Litsea Cubeba, Mandarynka - Korzyści: ekscytuje, nastraja romantycznie Sposób użycia: Wrzuć ją do wanny wypełnionej ciepłą wodą i obserwuj, jak intensywnie musuje, uwalniając swój aromat i naturalne olejki, podczas gdy soda oczyszczona zmiękcza wodę. Pamiętaj, by po kąpieli dobrze s...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Ach, marzenie każdego, kto potrzebuje odstresowania z prawdziwego zdarzenia! Oto intensywnie syczący, musujący dynamit, który możesz bezkarnie zdetonować w swojej wannie. Wypełniliśmy go prawdziwe bombowymi olejkami z Litsea Cubeba i słodkiej Mandarynki, ale niech Cię nie zwiedzie ich dobroczynne działanie: dzięki tej wybuchowej mieszance uwolnisz pokłady miłości, a Twoja kąpiel to będzie prawdziwa petarda!

- Zapach: marakuja (owoc pasji)
- Olejki eteryczne: Litsea Cubeba, Mandarynka
- Korzyści: ekscytuje, nastraja romantycznie

Sposób użycia: Wrzuć ją do wanny wypełnionej ciepłą wodą i obserwuj, jak intensywnie musuje, uwalniając swój aromat i naturalne olejki, podczas gdy soda oczyszczona zmiękcza wodę. Pamiętaj, by po kąpieli dobrze spłukać wannę.

Wszystkie bomby kąpielowe Bomb Cosmetics stworzone są z naturalnych składników, dzięki czemu są delikatne nawet dla wrażliwej skóry i doskonale zmiękczają wodę. Zawierają także czyste olejki eteryczne, które odżywią Twoją skórę i doskonale poprawią nastrój. Kule Bomb Cosmetics musują w kąpieli bardziej niż inne, produkowane maszynowo bomby innych producentów, co oznacza, że jeszcze więcej aromatu unosi się ponad Twoją wanną, tworząc prawdziwą zapachową eksplozję!

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

5037028264799

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję