L'OREAL

LOREAL Dia Light 7.18 Cendre 50ml - Koloryzacja ton w ton bez amoniaku, farba

26,99 zł
Indeks: 3474636588374

Loreal Dia Light jest bezamoniakową koloryzacją ton w ton, w postaci żel-kremu, przeznaczoną dla włosów koloryzowanych i uwrażliwionych. W uwrażliwionych włóknach włosa łuski są rozchylone.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Loreal Dia Light jest bezamoniakową koloryzacją ton w ton, w postaci żel-kremu, przeznaczoną dla włosów koloryzowanych i uwrażliwionych. W uwrażliwionych włóknach włosa łuski są rozchylone. Podczas koloryzacji Dia Light, odbywającej się w środowisku kwasowym, włókno włosa delikatnie pęcznieje, a koloranty wnikające do środka włosa harmonijnie rozwijają się z kolorantami już istniejącymi we włóknie. Ta linia farb została stworzona dla osiągnięcia efektu świetlistych refleksów, przy niezwykłej trwałości koloru i wygładzeniu powierzchni włosa. Jest idealna dla wzmocnienia, korekty lub zmiany koloru bez rozjaśniania. Bez problemu nadasz kolor włosom w dniu usługi trwałej ondulacji, lub trwałego prostowania włosów.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony tylko do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednio dobranym oksydantem. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat:

- Zero rozjaśniania
- Trwały jednolity kolor, nawet na włosach uwrażliwionych
- Efekt wygładzonej powierzchni włosa, jak przy intensywnej pielęgnacji
- Świetliste refleksy i lustrzany połysk

3474636588374

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
DIA LIGHT
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję