KERASTASE

Kérastase należy do najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych na świecie. Powstała, by sprostać nieustannie rosnącym oczekiwaniom kobiet w zakresie pielęgnacji włosów i skóry głowy, w 1964 roku we Francji. Powołana do życia przez François Dalle’a, stanowi część Grupy L'Oréal. 

Od samego początku istnienia marki Kérastase wszelkie technologiczne osiągnięcia laboratoriów Działu Badań Naukowych Grupy L'Oréal w pierwszej kolejności zarezerwowane były właśnie dla kosmetyków marki Kérastase. To te produkty zawierają najbardziej innowacyjne składniki, unikalne, najnowocześniejsze formuły o niespotykanych dotąd możliwościach, pochodzące prosto z jednych z najbardziej zaawansowanych laboratoriów kosmetycznych na świecie. 

Specjaliści Kérastase zaprojektowali ekskluzywne serie kosmetyków, w taki sposób, aby stworzyć pielęgnacyjne rytuały, których skuteczność znana jest na całym świecie, nie tylko wśród najznamienitszych stylistów i fryzjerów, ponieważ każdy rytuał Kérastase można kontynuować w domu.