JOICO

JOICO® jest jedną z wiodących profesjonalnych marek specjalizujących się w pielęgnacji włosów, należy do Grupy Shiseido i funkcjonuje w ponad 60 krajach. Została stworzona w USA w 1975 roku przez profesjonalnego fryzjera i od tamtej pory nieodmiennie na pierwszym miejscu stawiała wierność profesjonalnym stylistom ich potrzebom. Produkty do włosów marki JOICO® zawsze wykorzystują składniki najwyższej jakości dostarczając produkty zapewniające zdrowie Twoim włosom i skórze głowy. 

Dla Shiseido piękno to jednak nie tylko doskonały wygląd, ale także dążenie w celu osiągnięcia szeroko pojmowanego dobrego samopoczucia. Filozofia Shiseido powstała w oparciu o konfucjańskie zalecenia, zgodnie z którymi wszystko, co ziemskie dąży do i zamyka się w równowadze. Według tej filozofii nie może istnieć piękno zewnętrzne w oderwaniu od wewnętrznej harmonii, co niewątpliwie pokryw się z osiągnięciami firmy JOICO® w ciągu ostatnich 30 lat jej funkcjonowania. 

JOICO® swoimi innowacjami technologicznymi zyskała renomę marki, która bardzo dba o zdrowe włosy swoich klientów. Jednocześnie marka zawsze kładła duży nacisk na możliwie najlepszą jakość składników w możliwie najwyższej ich koncentracji, dlatego kosmetyki JOICO® cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Sprawdź je i Ty!