SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF Silhouette Schwarz 750ml - Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów

25,99 zł
Indeks: 4045787300161

Niektóre fryzury wymagają bardzo mocnego, wielogodzinnego utrwalenia. Jeśli nie chcesz ryzykować, że Twoje uczesanie czy upięcie uszkodzi się po kilku godzinach lub pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, wybierz Silhouette Schwarz, stworzony przez firmę SCHWARZKOPF. Zapewni wspaniałe, długotrwałe utrwalenie przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu, nie powodując efektu kasku ani skorupy na Twoje głowie. Zatrzyma kształt na bardzo długo i doda fantastycznej objętości. Zawiera formułę Silhouette Pure z mikrocząsteczkami, które tworzą na włosach specjalną otoczkę. Szybko schnie i łatwo się wyczesuje, więc da Ci szansę na re-stylizację kiedy tylko tego zapragniesz. Poziom utrwalenia: 5/5.

Ilość
SCHWARZKOPF Silhouette Schwarz Lakier Bardzo Mocny 750ml

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Niektóre fryzury wymagają bardzo mocnego, wielogodzinnego utrwalenia. Jeśli nie chcesz ryzykować, że Twoje uczesanie czy upięcie uszkodzi się po kilku godzinach lub pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, wybierz Silhouette Schwarz, stworzony przez firmę SCHWARZKOPF.

Zapewni wspaniałe, długotrwałe utrwalenie przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu, nie powodując efektu kasku ani skorupy na Twoje głowie. Zatrzyma kształt na bardzo długo i doda fantastycznej objętości. Zawiera formułę Silhouette Pure z mikrocząsteczkami, które tworzą na włosach specjalną otoczkę. Szybko schnie i łatwo się wyczesuje, więc da Ci szansę na re-stylizację kiedy tylko tego zapragniesz.

Poziom utrwalenia: 5/5.

Sposób użycia: Stosuj jako ostatni etap stylizacji. Rozpyl na włosy kilkoma seriami z odległości około 30 cm.

Rezultat:

- Fryzura utrwalona na długi czas
- Naturalne wykończenie
- Większa objętość
- Mocne, długotrwałe i niewidoczne utrwalenie, bez obciążania dzięki formule Silhouette Pure

4045787300161

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
SILHOUETTE
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję