GOLDWELL

Goldwell to niemiecka marka powstała w 1920 roku, a Erich Dotter jej założyciel od samego początku skupił się na współpracy z salonami fryzjerskimi. Filozofia firmy pozostaje niezmienna od momentu powstania pierwszej fabryki Goldwella w 1948 roku: dostarczać zaawansowane technologicznie, cechujące się wysoką skutecznością produkty fryzjerskie przede wszystkim dla stylistów.

Pierwszym rewolucyjnym kosmetykiem do włosów Goldwell była innowacyjna trwała działająca na zimno. Później pojawił się szampon z dozownikiem ułatwiający pracę i pozwalający na bardziej ekonomiczne korzystanie z produktu. 

Takich nnowacyjnych kosmetyków fryzjerskich w historii firmy jest bardzo wiele. To właśnie innowacyjność produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów i ich niebywała skuteczność umożliwiła marce ekspansję na cały świat. Firma kładzie duży nacisk na komunikację ze stylistami, co oznacza, że słucha swoich klientów dzięki temu umożliwia realizację najskrytszych zachcianek w zakresie pielęgnacji i stylizacji włosów.

Obecnie oferujemy szeroki wybór profesjonalnych kosmetyków do włosów marki Goldwell, których skuteczność i wysoką jakość cenią profesjonaliści na całym świecie. Sprawdź je i Ty!