EXCELLENT EDGES

Eego 6''

1 198,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000036723

Nożyczki do cięcia prostego, pozwalają na uzyskanie idealnej prostej linii cięcia bez względu na to czy włosy są suche, czy mokre. Specjalnie zaprojektowane ostrza z wysokiej jakości stali, nie wywierają niepotrzebnego nacisku na włosy. Tną szybko i precyzyjnie.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępne

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

NOŻYCZKI DO CIĘCIA PROSTEGO

Nożyczki do cięcia prostego, pozwalają na uzyskanie idealnej prostej linii cięcia bez względu na to czy włosy są suche, czy mokre. Specjalnie zaprojektowane ostrza z wysokiej jakości stali, nie wywierają niepotrzebnego nacisku na włosy. Tną szybko i precyzyjnie.EEGO Wejdź na wyższy poziom

1stEDGES_5-8_kopia_bez_cienia700px.png

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie, połączone w zestaw, który zaspokaja potrzeby doświadczonego fryzjera

Kompletny zestaw EEGO składa się z nożyczek do cięcia prostego, nożyczek do cięcia punktowego i chippingu oraz nożyczek do teksturyzacji, tzw. degażówek. Dożywotnia gwarancja na stal.

typ stali: Hitachi 440BNożyczki do cięcia prostego, pozwalają na uzyskanie idealnej prostej linii cięcia bez względu na to czy włosy są suche, czy mokre. Specjalnie zaprojektowane ostrza z wysokiej jakości stali, nie wywierają niepotrzebnego nacisku na włosy. Tną szybko i precyzyjnie.

proste.png

2010000036723

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Eego
Zastosowanie
cięcie proste

Specyficzne kody

EAN13
2010000036716
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję