EXCELLENT EDGES

Eego 5,75''

1 198,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000036747

Nożyczki do cięcia punktowego i chippingu, idealne nawet do bardzo suchych włosów. Zaprojektowane tak, aby maksymalna moc cięcia przypadała na ostatni centymetr końcówki ostrza. Dzięki temu, cięcie może być wykonane z bardzo bliskiej odległości ze zdumiewającą precyzją.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępne

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

NOŻYCZKI DO CIĘCIA PUNKTOWEGO

Nożyczki do cięcia punktowego i chippingu, idealne nawet do bardzo suchych włosów. Zaprojektowane tak, aby maksymalna moc cięcia przypadała na ostatni centymetr końcówki ostrza. Dzięki temu, cięcie może być wykonane z bardzo bliskiej odległości ze zdumiewającą precyzją.EEGO Wejdź na wyższy poziom

EEGO

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie, połączone w zestaw, który zaspokaja potrzeby doświadczonego fryzjera

Kompletny zestaw EEGO składa się z nożyczek do cięcia prostego, nożyczek do cięcia punktowego i chippingu oraz nożyczek do teksturyzacji, tzw. degażówek. Dożywotnia gwarancja na stal.

typ stali: Hitachi 440BNożyczki do cięcia punktowego i chippingu, idealne nawet do bardzo suchych włosów. Zaprojektowane tak, aby maksymalna moc cięcia przypadała na ostatni centymetr końcówki ostrza. Dzięki temu, cięcie może być wykonane z bardzo bliskiej odległości ze zdumiewającą precyzją.

punktowe

2010000036747

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Eego
Zastosowanie
cięcie punktowe

Specyficzne kody

EAN13
2010000036730
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję