2 298,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037225

Przesunięty uchwyt oraz wypukłe ostrza. Wypukłe ostrze działają stabilizująco, dodając sztywności i przeciwdziałając wypychaniu włosów, zwłaszcza na końcówkach.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł


HAWK. NOŻYCZKI PUNKTOWE/WSECHSTRONNE

Przesunięty uchwyt oraz wypukłe ostrza. Wypukłe ostrze działają stabilizująco, dodając sztywności i przeciwdziałając wypychaniu włosów, zwłaszcza na końcówkach.Linia nożyczek EDGES PREMIUM łączy w sobie niezwykłą solidność i precyzję wykonania z korzystną ceną.

Zastosowany w tej serii, ulepszony stop stali w połączeniu z rzemieślniczą dokładnością ręcznego wykonania zapewnia niezrównane efekty, które natychmiast docenisz Ty i Twoi klienci.

Bez względu na to czy traktujesz swoją pracę jako wirtuozerię czy rzemiosło, wybierając EDGES PREMIUM masz pewność, że trzymasz w ręku precyzyjne i niemal niezniszczalne narzędzie dokładnie dopasowane do określonego typu zadania. Dożywotnia gwarancja na stal.

typ stali: Hitachi 440CPrzesunięty uchwyt oraz wypukłe ostrza. Wypukłe ostrze działają stabilizująco, dodając sztywności i przeciwdziałając wypychaniu włosów, zwłaszcza na końcówkach.

proste.png

2010000037225

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Edges Premium
Zastosowanie
cięcie punktowe
wszechstronne

Specyficzne kody

EAN13
2010000037225
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję