2 298,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037300

Wykonane ze stali Hitachi 440C z krawędzią tnącą „clamshell” pod kątem 47 stopni. Posiadają wąskie, spiczaste ostrza z drobnymi końcówkami, które dają im doskonałość w punktowym i precyzyjnym cięciu. Posiadają niezwykle wygodny przesunięty uchwyt z wyprofilowaną wkładką. Są wyposażone w centralną śrubę z łożyskiem kulkowym, dzięki czemu są łatwe w użyciu, zapewniając lekkie i nie wymagające wysiłku prowadzenie.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

JETT. NOŻYCZKI PUNKTOWE/WSZECHSTRONNE

Wykonane ze stali Hitachi 440C z krawędzią tnącą „clamshell” pod kątem 47 stopni. Posiadają wąskie, spiczaste ostrza z drobnymi końcówkami, które dają im doskonałość w punktowym i precyzyjnym cięciu. Posiadają niezwykle wygodny przesunięty uchwyt z wyprofilowaną wkładką. Są wyposażone w centralną śrubę z łożyskiem kulkowym, dzięki czemu są łatwe w użyciu, zapewniając lekkie i nie wymagające wysiłku prowadzenie.1stEDGES_5-8_kopia_bez_cienia700px.png

Linia nożyczek EDGES PREMIUM łączy w sobie niezwykłą solidność i precyzję wykonania z korzystną ceną.

Zastosowany w tej serii, ulepszony stop stali w połączeniu z rzemieślniczą dokładnością ręcznego wykonania zapewnia niezrównane efekty, które natychmiast docenisz Ty i Twoi klienci.

Bez względu na to czy traktujesz swoją pracę jako wirtuozerię czy rzemiosło, wybierając EDGES PREMIUM masz pewność, że trzymasz w ręku precyzyjne i niemal niezniszczalne narzędzie dokładnie dopasowane do określonego typu zadania. Dożywotnia gwarancja na stal.

typ stali: Hitachi 440CWykonane ze stali Hitachi 440C z krawędzią tnącą „clamshell” pod kątem 47 stopni. Posiadają wąskie, spiczaste ostrza z drobnymi końcówkami, które dają im doskonałość w punktowym i precyzyjnym cięciu. Posiadają niezwykle wygodny przesunięty uchwyt z wyprofilowaną wkładką. Są wyposażone w centralną śrubę z łożyskiem kulkowym, dzięki czemu są łatwe w użyciu, zapewniając lekkie i nie wymagające wysiłku prowadzenie.

punktowe

2010000037300

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Edges Premium
Zastosowanie
cięcie punktowe
wszechstronne

Specyficzne kody

EAN13
2010000037287
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję