EXCELLENT EDGES

Anaconda

3 198,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037379

Poprzez połączenie japońskiej stali Hitachi 440CM i odrobiny czarów udało się nam stworzyć nożyczki, które zapewniają doskonały i pewny chwyt od podstawy, do połowy ostrza oraz odpowiedni nacisk na końcówkach, aby umożliwić właściwe rozłożenie objętości i podkreślić skręt włosów.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

ANACONDA. NOŻYCZKI DO CIĘCIA ŚLIZGOWEGO WŁOSÓW KRĘCONYCH

Poprzez połączenie japońskiej stali Hitachi 440CM i odrobiny czarów udało się nam stworzyć nożyczki, które zapewniają doskonały i pewny chwyt od podstawy, do połowy ostrza oraz odpowiedni nacisk na końcówkach, aby umożliwić właściwe rozłożenie objętości i podkreślić skręt włosów.anaconda700.png

Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyszej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: Hitachi 440CMPoprzez połączenie japońskiej stali Hitachi 440CM i odrobiny czarów udało się nam stworzyć nożyczki, które zapewniają doskonały i pewny chwyt od podstawy, do połowy ostrza oraz odpowiedni nacisk na końcówkach, aby umożliwić właściwe rozłożenie objętości i podkreślić skręt włosów.

ślizg

2010000037379

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Glider
Zastosowanie
włosy kręcone
ślizg

Specyficzne kody

EAN13
2010000037362
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję