EXCELLENT EDGES

Glider Viper

3 198,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037386

Częściowo wypukłe ostrza w połączeniu z asymetrycznymi liniami doskonale nadają się do głębokiego wcinania w końce pasm (chippingu). Viper posiada niezwykle komfortowy uchwyt.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

GLIDER VIPER. NOŻYCZKI DO CIĘCIA PUNKTOWEGO

Częściowo wypukłe ostrza w połączeniu z asymetrycznymi liniami doskonale nadają się do głębokiego wcinania w końce pasm (chippingu). Viper posiada niezwykle komfortowy uchwyt.gliderviper700.png

Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyszej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: Hitachi 440CMCzęściowo wypukłe ostrza w połączeniu z asymetrycznymi liniami doskonale nadają się do głębokiego wcinania w końce pasm (chippingu). Viper posiada niezwykle komfortowy uchwyt.

punktowe

2010000037386

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Glider
Zastosowanie
cięcie punktowe

Specyficzne kody

EAN13
2010000037386
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję