EXCELLENT EDGES

Glider Phantom

3 198,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037485

Nożyczki nowej generacji. Wykonane z japońskiej stali ZA-18, zaprojektowanej w celu doskonałego strzyżenia zarówno mokrych, jak i suchych włosów. W modelu Phantom zastosowano nowy system napinania łożysk, zwiększający płynność strzyżenia i redukujący zmęczenie dłoni. Posiadają półokrągłe, wypukłe ostrze z bagnetowym zakończeniem, co zapewnia silne i precyzyjne cięcie za pomocą niezwykle wąskich końcówek.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

GLIDER PHANTOM. NOŻYCZKI PUNKTOWE/WSZECHSTRONNE

Nożyczki nowej generacji. Wykonane z japońskiej stali ZA-18, zaprojektowanej w celu doskonałego strzyżenia zarówno mokrych, jak i suchych włosów. W modelu Phantom zastosowano nowy system napinania łożysk, zwiększający płynność strzyżenia i redukujący zmęczenie dłoni. Posiadają półokrągłe, wypukłe ostrze z bagnetowym zakończeniem, co zapewnia silne i precyzyjne cięcie za pomocą niezwykle wąskich końcówek.Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyższej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: ZA-18Nożyczki nowej generacji. Wykonane z japońskiej stali ZA-18, zaprojektowanej w celu doskonałego strzyżenia zarówno mokrych, jak i suchych włosów. W modelu Phantom zastosowano nowy system napinania łożysk, zwiększający płynność strzyżenia i redukujący zmęczenie dłoni. Posiadają półokrągłe, wypukłe ostrze z bagnetowym zakończeniem, co zapewnia silne i precyzyjne cięcie za pomocą niezwykle wąskich końcówek.

wszechstronne

2010000037485

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Glider
Zastosowanie
cięcie punktowe
wszechstronne

Specyficzne kody

EAN13
2010000037485
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję