EXCELLENT EDGES

Marlin Big Mouth

3 998,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037546

Najlepsze nożyczki do strzyżenia. Charakteryzują się mniejszą długością i szeroką konstrukcją ostrza oraz wąską krawędzią tnącą typu clamshell. Są to najlepsze nożyczki do strzyżenia na rynku.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępne

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

MARLIN BIG MOUTH. NOŻYCZKI DO CIĘCIA ŚLIZGOWEGO

Najlepsze nożyczki do strzyżenia. Charakteryzują się mniejszą długością i szeroką konstrukcją ostrza oraz wąską krawędzią tnącą typu clamshell. Są to najlepsze nożyczki do strzyżenia na rynku.Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyższej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: ATS-314Najlepsze nożyczki do strzyżenia. Charakteryzują się mniejszą długością i szeroką konstrukcją ostrza oraz wąską krawędzią tnącą typu clamshell. Są to najlepsze nożyczki do strzyżenia na rynku.

ślizg

2010000037546

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Fishkit
Zastosowanie
ślizg

Specyficzne kody

EAN13
2010000037546
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję