3 998,99 zł
dostawa w 14 dni
Indeks: 2010000037577

Nożyczki klasy premium. Dzięki szerokiej konstrukcji ostrza przesuwają się płynnie po włosach. To model odpowiedni dla osób wykonujących duże ilości strzyżeń.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępne

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

MARLIN. NOŻYCZKI DO CIĘCIA ŚLIZGOWEGO

Nożyczki do tępego strzyżenia. Dzięki 2 ostrzom o różnych kształtach, nie pozwalają przesuwać się włosom podczas strzyżenia. Sprawdzają się w różnych rodzajach strzyżeń, od tępego do asymetrycznego.Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyższej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: ATS-314Nożyczki do tępego strzyżenia. Dzięki 2 ostrzom o różnych kształtach, nie pozwalają przesuwać się włosom podczas strzyżenia. Sprawdzają się w różnych rodzajach strzyżeń, od tępego do asymetrycznego.

ślizg

2010000037577

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Fishkit
Zastosowanie
ślizg

Specyficzne kody

EAN13
2010000037560
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję