EXCELLENT EDGES

Barracuda - Degażówki fryzjerskie

3 998,99 zł
dostawa w 14 dni
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 2010000037638

Mają opinię najlepszego na rynku, modelu do teksturyzacji. Ostrze o rozmiarze 6" z 30 unikalnymi, promieniowymi zębami typu barracuda, z długimi wypustkami prowadzącymi, zapewniają precyzyjne cięcie włosów i gwarantują maksymalną kontrolę oraz płynność pracy. Podpórki pod palce na każdym uchwycie pozwalają fryzjerowi na wybór, czy nieruchome pozostanie ostrze gładkie, czy ząbkowane.

Produkt wykonywany pod zamówienie, wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. 

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Dostępne

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

BARRACUDA. DEGAŻÓWKI

Mają opinię najlepszego na rynku, modelu do teksturyzacji. Ostrze o rozmiarze 6" z 30 unikalnymi, promieniowymi zębami typu barracuda, z długimi wypustkami prowadzącymi, zapewniają precyzyjne cięcie włosów i gwarantują maksymalną kontrolę oraz płynność pracy. Podpórki pod palce na każdym uchwycie pozwalają fryzjerowi na wybór, czy nieruchome pozostanie ostrze gładkie, czy ząbkowane.Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyższej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: ATS-314Mają opinię najlepszego na rynku, modelu do teksturyzacji. Ostrze o rozmiarze 6" z 30 unikalnymi, promieniowymi zębami typu barracuda, z długimi wypustkami prowadzącymi, zapewniają precyzyjne cięcie włosów i gwarantują maksymalną kontrolę oraz płynność pracy. Podpórki pod palce na każdym uchwycie pozwalają fryzjerowi na wybór, czy nieruchome pozostanie ostrze gładkie, czy ząbkowane.

degażówki

2010000037638

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Fishkit
Zastosowanie
degażówki

Specyficzne kody

EAN13
2010000037621
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję