EXCELLENT EDGES

Crocodile

3 998,99 zł
dostawa w 14 dni
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 2010000037645

Ostrze o rozmiarze 6"z 10 promieniowymi zębami. Prawdopodobnie najbardziej niesamowite i najmniej zrozumiane nożyczki w naszej ofercie. Często mylnie uważane za bardzo agresywne ze względu na swój wygląd, jednak są jednymi z najbardziej miękkich nożyczek do teksturyzacji w naszym portfolio. Należy jednak pamiętać, że model Croc ma również swoją ciemną stronę: ich obrócenie powoduje, że zmienia się w agresywną bestię!

Rozmiar
Wybierz opcję
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

CROCODILE. DEGAŻÓWKI DO WŁOSÓW GRUBYCH

Ostrze o rozmiarze 6"z 10 promieniowymi zębami. Prawdopodobnie najbardziej niesamowite i najmniej zrozumiane nożyczki w naszej ofercie. Często mylnie uważane za bardzo agresywne ze względu na swój wygląd, jednak są jednymi z najbardziej miękkich nożyczek do teksturyzacji w naszym portfolio. Należy jednak pamiętać, że model Croc ma również swoją ciemną stronę: ich obrócenie powoduje, że zmienia się w agresywną bestię!croc700.png

Excellent Edges™ to unikatowe, ręcznie robione z najwyższej jakości japońskiej stali, nożyczki fryzjerskie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.

Wejdź do świata Excellent Edges™, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges™ będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. W Excellent Edges™ jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

typ stali: ATS-314Ostrze o rozmiarze 6"z 10 promieniowymi zębami. Prawdopodobnie najbardziej niesamowite i najmniej zrozumiane nożyczki w naszej ofercie. Często mylnie uważane za bardzo agresywne ze względu na swój wygląd, jednak są jednymi z najbardziej miękkich nożyczek do teksturyzacji w naszym portfolio. Należy jednak pamiętać, że model Croc ma również swoją ciemną stronę: ich obrócenie powoduje, że zmienia się w agresywną bestię!

teksturyzacja

2010000037645

Opis

LINIA PRODUKTOWA
Excellent Edges Fishkit
Zastosowanie
degażówki
włosy grube

Specyficzne kody

EAN13
2010000037645

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję