L'OREAL

LOREAL Infinium Hairspray Extreme 500ml - Lakier do włosów

21,99 zł
Indeks: 3474630729919

Lakier do włosów LOREAL Infinium Extreme to absolutny hit i must have na największych pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Idealny do każdej stylizacji, zapewnia natychmiastowe utrwalenie bez usztywnienia włosów - zachowają swobodny ruch i elastyczność. Infinium to zupełnie nowa formuła dla tworzenia i utrwalenia najbardziej kreatywnych fryzur: od kontrolowanego nieładu, zwiększenia objętości, po utrwalenie fryzur tapirowanych. Wyjątkowo delikatny, suchy, niepozostawiający śladu, niezauważalny na włosach. Jego sekretem jest dyfuzor zapewniający wyjątkowe rozproszenie lakieru na profesjonalnym poziomie. Włosy stają się błyszczące bez efektu zmatowienia. Błyskawicznie schnie nie zwilżając włosów. Są nie tylko doskonale utrwalone, ale także...

Ilość
Towar dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Lakier do włosów LOREAL Infinium Extreme to absolutny hit i must have na największych pokazach mody i sesjach zdjęciowych.

Idealny do każdej stylizacji, zapewnia natychmiastowe utrwalenie bez usztywnienia włosów - zachowają swobodny ruch i elastyczność. Infinium to zupełnie nowa formuła dla tworzenia i utrwalenia najbardziej kreatywnych fryzur: od kontrolowanego nieładu, zwiększenia objętości, po utrwalenie fryzur tapirowanych. Wyjątkowo delikatny, suchy, niepozostawiający śladu, niezauważalny na włosach. Jego sekretem jest dyfuzor zapewniający wyjątkowe rozproszenie lakieru na profesjonalnym poziomie. Włosy stają się błyszczące bez efektu zmatowienia. Błyskawicznie schnie nie zwilżając włosów. Są nie tylko doskonale utrwalone, ale także naturalne i miękkie w dotyku.

Sposób użycia: Spryskaj suche włosy z odległości ok. 35 cm. Dla podkreślenia wybranych pasm spryskaj je z mniejszej odległości. Aby dodać włosom ekstra objętości rozpyl lakier od nasady włosów.

Rezultat:

- Doskonałe utrwalenie
- Włosy elastyczne
- Błyskawicznie schnięcie
- Swobodny ruch
- Bez śladów
- Włosy naturalne i miękkie w dotyku
- Błyszczące włosy bez efektu matowienia
- Brylantowy połysk

3474630729919

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
INFINIUM
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml

Specyficzne kody

1 Opinia

lakier
5/5

Bardzo dobry lakier, nie pyli, pięknie pachnie, pozostawia fryzurę sprężysta i elastyczną

Domi, 2020-04-14

Napisz recenzję