OLIVIA GARDEN

OLIVIA GARDEN Fingerbrush Fall 2022 Clay - Szczotka do rozczesywania i masażu z włosiem dzika (glina)

87,99 zł
Indeks: 5414343017673

Olivia Garden w bierze się za męskie sprawy!

Mosznowładcy to kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę profilaktyki nowotworowej u mężczyzn.

Symbolem są wąsy, które odstają od współczesnych standardów i prowokują do dyskusji na tematy, które do tej pory uważane były za tabu. Wąs, niczym różowa wstążka, stał się symbolem walki z rakiem. Co roku jesienią przypomina o tym, że warto się badać i dbać o swoje zdrowie intymne.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Włosie szczotek FingerBrush zostało wykonane z połączenia naturalnego włosia dzika z wysokiej jakości włosiem syntetycznym – nylonowym. Dzięki temu Finger Brush doskonale wygładza włosy podczas stylizacji, dodaje im blasku i objętości. Szczotki Olivia Garden są bardzo lekkie, a jednocześnie mają gumowy trzonek. To sprawia, że praca nimi jest bardzo wygodna, a szczotka nie wypada z rąk podczas czesania. Specjalna budowa szczotki przypominająca ludzką dłoń zapewnia przepływ powietrza, co ułatwia suszenie i stylizację włosów, bez ich przegrzewania.

15 tys. mężczyzn w naszym kraju zapada każdego roku na raka prostaty. Rak prostaty daje o sobie znać przeważnie po 60 roku życia i jest na 2. miejscu wśród złośliwych nowotworów najczęściej atakujących mężczyzn.

Żeby wesprzeć Mosznowładców, którzy edukują, badają i ratują życia, przekażemy im 30 000zł ze sprzedaży limitowanej kolekcji szczotek Fingerbrush Fall 2022. I Ty też możesz pomóc!

Zachęć bliskiego faceta - przyjaciela, chłopaka, brata, tatę, dziadka, wujka, kolegę do badań. Kolego - pójdź do lekarza także sam! Dziewczyny – zadbajcie o facetów w swoim otoczeniu. Nasz wrodzony talent detektywistyczny sprawia, że to kobiety odpowiadają za blisko 80% przypadków wykrycia męskich nowotworów!

5414343017673

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
pozbawione blasku
RODZAJ PRODUKTU
SZCZOTKI I GRZEBIENIE

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję