TANGLE TEEZER

Czy szczotka do włosów może być idealna? Może! Tangle Teezer to rewolucja w pielęgnacji włosów i nie bez powodu jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Zastosowano w niej specjalne elastyczne tworzywo oraz innowacyjny kształt ząbków, dzięki czemu jest zarówno delikatna, jak i niewiarygodnie skuteczna. Szczotka rozczesze każde, nawet najbardziej splątane włosy, idealnie sprawdzi się na włosach długich i krótkich, mokrych i suchych, damskich, męskich i dziecięcych. Podczas szczotkowania miękkie ząbki masują skórę głowy, a regularne stosowanie zapewni włosom połysk.

Pierwsza szczotka Tangle Teezer pojawiła się w roku 2007 w Wielkiej Brytanii i błyskawicznie stała się światowym bestsellerem. Od tamtego czasu powstały kolejne wersje szczotek, wprowadzono także nową, modną kolorystykę. The Oryginal, Compact Styler, Salon Elite, Magic Flowerpot, Aqua Splash i najnowsza Blow-styling – każda jest niesamowita i przeznaczona do innych zastosowań, ale wszystkie maja ten sam cel – pozbyć się kołtunów bez bólu i zapewnić włosom piękno.

Jeśli nie chcesz już nigdy więcej szarpać i wyrywać swoich włosów podczas czesania, jak najszybciej zafunduj sobie i swoim włosom profesjonalną szczotkę marki Tangle Teezer.