BY MY BEARD

Pielęgnacja ciała, twarzy i włosów nie jest już tylko domeną kobiet. Panowie coraz częściej sięgają po nowoczesne kosmetyki, dzięki którym wyglądają młodziej i atrakcyjniej. Jedną z marek, której produkty skierowane są do prawdziwych mężczyzn, jest By My Beard. Są to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji brody, stworzone z ogromną dbałością o najwyższą jakość i specyficzne potrzeby męskiej skóry. Naszym zdaniem w kosmetyki By My Beard powinien zaopatrzyć się każdy brodacz.

By My Beard – marka stworzona z myślą o prawdziwych mężczyznach

By My Beard to marka, która powstała wraz ze wzrostem zainteresowania mężczyzn kosmetykami do pielęgnacji zarostu. Marka jest częścią koncernu MPM Consumer Products, który założony został w 1995 roku, a swoją siedzibę ma w Manchesterze, w Anglii. Koncern zajmuje się produkcją płynnych produktów do pielęgnacji ciała i higieny osobistej. Produkty By My Beard wyróżniają się pod wieloma względami. Opakowania są proste i estetyczne, czyli wpisujące się w męskie kanony piękna, a zawartość bazująca na ekstraktach i olejkach sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. W skład serii wchodzi kilka kosmetyków, między innymi olejek do brody, odżywka, szampon oraz krem do stylizacji.

By My Beard – opinie klientów

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup kosmetyków do brody By My Beard, są zgodni co do tego, że są to produkty świetne jakościowo. Skuteczny i wydajny produkt dostępny jest w rozsądnej cenie, dzięki czemu panowie chętnie sięgają po tego typu preparaty. Efekt zmiękczenia i nawilżenia brody jest oczywiście nieporównywalny z pielęgnacją przy użyciu klasycznego mydła czy szamponu, który znaleźć można w każdym domu. Bardzo dużą zaletą jest także wyjątkowy zapach kosmetyków. Uwielbiają go zarówno wykonujący zabiegi panowie, jak i ich partnerki. Zestaw kosmetyków By My Beard to również świetny pomysł na prezent. Masz w swojej rodzinie lub w najbliższym otoczeniu brodacza? Zapraszamy do zakupów.