ZEW

Kosmetyki ZEW zostały stworzone przez mężczyzn dla mężczyzn. Są to naturalne środki do higieny osobistej oraz akcesoria przeznaczone do codziennej męskiej pielęgnacji. ZEW kosmetyki wzbogacane są o aktywny węgiel z Bieszczad oraz czarną hubę, które doskonale oddziałują na męskie ciało, włosy i brodę. Polski producent oferuje mydła do brody, balsamy, olejki, pasty, a nawet szczotki czy akcesoria do golenia. Poczuj na sobie zew prawdziwej męskości.

ZEW – dla mężczyzn z zasadami

Kosmetyki ZEW powstały jako odpowiedź na zapotrzebowanie na dobrej jakości naturalne akcesoria i produkty dla mężczyzn. Stworzone przez polskiego producenta kosmetyki charakteryzują się wykorzystaniem organicznych i naturalnych składników naszej rodzimej ziemi. Znajdziesz tutaj węgiel drzewny z Bieszczad czy czarną hubę, a w szczotkach – włosie z europejskiego dzika. ZEW kosmetyki poza swoimi naturalnymi zaletami są także przystępne cenowo. Wszystko zaczęło się od kosmetyków i szczotek do brody, które miały zapewnić Polakom zadbany i mocny zarost. Z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej produktów – obecnie jest ich już kilkadziesiąt i zapewniają pielęgnację dla całego Twojego ciała. Znajdziesz tutaj kosmetyki do pielęgnacji brody i wąsów, twarzy, jamy ustnej czy włosów.

Kosmetyki ZEW stworzone dla zwycięzców

Kosmetyki ZEW były wielokrotnie doceniane na prestiżowych konkursach za swoją jakość i przystępne ceny. Nasz rodzimy producent może poszczycić się tytułami produktu roku 2019 od prestiżowego magazynu Men’s Health za swój pędzel do golenia czy wygraną w konkursie Love Cosmetics Awards 2019 za balsam do brody. Marka wykorzystuje jedynie składniki naturalne, nie tylko po to, aby być bliżej przyrody, ale jednocześnie być z nią mocno kojarzona. Producent, tworząc swoje akcesoria czy kosmetyki, często nawiązuje do Bieszczad. Idealnym przykładem jest już samo wykorzystanie węgla drzewnego właśnie z tego pasma górskiego.