KALLOS

KALLOS KJMN Coconut Hair Mask 1000ml - Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

14,99 zł
Indeks: 5998889516116

Odżywczo-wzmacniająca maska z olejkiem kokosowym. Zawartość olejku w szamponie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ryzyko zniszczenia włosów oraz stabilizuje już uszkodzone włókna, zapobiegając ich kruszniu. Bogata formuła maski sprawia, że włosy stają się gęste, miękkie i wyraźnie zdrowsze.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Odżywczo-wzmacniająca maska z olejkiem kokosowym. Olej kokosowy ma doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze, co jest niezbędnym warunkiem zdrowego wzrostu włosów. Skutecznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia włosów oraz stabilizuje zniszczone części włosów, w ten sposób zapobiegając ich kruszniu. Bogata formuła maski sprawia, że włosy stają się gęste, miękkie i wyraźnie zdrowsze.

Sposób użycia: Nałóż maskę na umyte szamponem, osuszone ręcznikiem włosy. Po upływie 5 minut dokładnie spłucz.

UWAGA!

Drogi Kliencie. Docierały do nas sygnały, że nakrętki w tym produkcie sporadycznie otwierają się w transporcie. Z tego powodu dodatkowo zabezpieczamy towar, oklejając go doskonała taśmą. Dzięki temu nie rozlewa się on w paczce. Oklejenie to nie jest więc spowodowane żadną wadą lub uszkodzeniem opakowania produktu ani też wcześniejszym jego otwarciem. Jeżeli nie życzysz sobie oklejenia, daj nam znać przed wysłaniem paczki.

5998889516116

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
osłabione
LINIA PRODUKTOWA
KALLOS
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml
RODZAJ PRODUKTU
PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję