SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF Osis Mess Up 100ml - Matująca pasta do włosów nadająca teksturę

33,99 zł
Indeks: 4045787314601

Chcesz osiągnąć maksymalnie fantazyjne kształty dla Twojej fryzury? Tworzyć odlotowe i nowoczesne stylizacje każdego dnia? Pasta Mess Up firmy SCHWARZKOPF jest wprost stworzona dla Ciebie! Jej matowa konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzenie na włosach we wszystkich kierunkach, a zawarty w formule ekstrakt z palmy sabałowej daje delikatny zapach. Wszystko to sprawia, że pasta doskonale nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Przy użyciu gumy Mess Up fryzurę możesz modelować na różne sposoby, separować pojedyncze pasma, dodać włosom dynamiki oraz je wygładzać. Osis Mess Up jest bardzo wydajna i łatwa w zastosowaniu.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Chcesz osiągnąć maksymalnie fantazyjne kształty dla Twojej fryzury? Tworzyć odlotowe i nowoczesne stylizacje każdego dnia? Guma Mess Up firmy SCHWARZKOPF jest wprost stworzona dla Ciebie!

Jej matowa konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzenie na włosach we wszystkich kierunkach, a zawarty w formule ekstrakt z palmy sabałowej daje delikatny zapach. Wszystko to sprawia, że guma doskonale nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Przy użyciu gumy Mess Up fryzurę możesz modelować na różne sposoby, separować pojedyncze pasma, dodać włosom dynamiki oraz je wygładzać. Osis Mess Up jest bardzo wydajna i łatwa w zastosowaniu.

Stopień utrwalenia: 2.

Sposób użycia: Niewielką ilość gumy rozetrzyj na dłoniach i nałóż na wilgotne lub suche włosy. Układaj i nadawaj fryzurze teksturę wedle własnych fantazji.

Rezultat:

- Efekt suchej struktury włosów
- Trwałe ułożenie najbardziej wymyślnych stylizacji
- Matowe wykończenie

4045787314601

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
OSIS
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję