• Obniżka
  • Zniżka 30,00 zł
WELLA

WELLA Sahira Color 2000W - Suszarka do włosów (OUTLET)

369,99 zł
339,99 zł Zniżka 30,00 zł
Indeks: 2010000017234

Produkty z kategorii Outlet mogą posiadać następujące defekty:
- porysowania i plamki po lakierze
- uszkodzone opakowanie zewnętrzne
- wgniecenie
- uszkodzona etykieta/brak etykiety
- uszkodzone zamknięcie - zamkniecie zastępcze
- uszkodzone zamknięcie
- opakowanie zastępcze

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Produkty z kategorii Outlet mogą posiadać następujące defekty:

- porysowania i plamki po lakierze
- uszkodzone opakowanie zewnętrzne
- wgniecenie
- uszkodzona etykieta/brak etykiety
- uszkodzone zamknięcie - zamkniecie zastępcze
- uszkodzone zamknięcie
- opakowanie zastępcze

Produkty z tej oferty posiadają niewielkie mankamenty, które nie pozwalają na sprzedaż towaru jako pełnowartościowego. Chodzi o produkty, których opakowanie foliowe zostało naruszone (na potrzebę fotografii, uszkodzone opakowanie zewnętrzne podczas dostawy), posiadają niewielkie wizualne ubytki, które nie mają żadnego wpływu na jakość.

Produkty te posiadają gwarancję, jednak gwarancja ta nie obejmuje wad, które wymieniono w opisie.

Zdjęcie produktu nie odzwierciedla jego stanu faktycznego.Opis produktu

Sahira Color jest mocną suszarką do włosów o wysokiej wydajności przeznaczoną do każdego rodzaju włosów, w tym również farbowanych.

Ten typ włosów jest w dotyku często bardziej szorstki, niż włosy naturalne. Dodatkowo ma tendencję do matowienia i utraty blasku. Ale koniec z tym: jony przyciągają wilgoć z powietrza i tym samym chronią włosy przed wysuszeniem. Dla włosów farbowanych jest to szczególnie ważne i pozwala zachować im naturalny blask. Zwłaszcza w mało wilgotne dni elektryzowanie się włosów może prowadzić bardzo utrudniać modelowanie. Problem ten występuje często w przypadku włosów bardzo delikatnych, uszkodzonych i farbowanych. Dzięki trwałej jonizacji powietrza przez Sahira Color elektryzowanie zmniejsza się, a modelowanie staje się prostsze. Pielęgnacja i mocne suszenie mogą iść w parze! Suszarka zapewnia to dzięki dużym ilościom powietrza i dużej jego prędkości.

Cztery poziomy temperatury powietrza pozwalają na optymane dopasowanie jej do sytuacji. Zintegrowane czujniki elektryczne utrzymują wybraną temperaturę na tym samym poziomie. Naciśnięcie na "zimny przycisk" wystarczy, by natychmiast użyć zimnego powietrza. Wskaźnik LED po obu stronach uchwytu (dla osób prawo- i leworęcznych) informuje o temperaturze. Coś dla profesjonalistów: suszarka Sahira Color oferuje dodatkowy sposób trzymania za rurkę wylotową chłodzoną powietrzem. Naciśnięcie w tej pozycji drugiego "zimnego przycisku" jest możliwe bez zmiany sposobu trzymania. Kolejne atuty produktu - perfekcyjnie ergonomiczny kształt, powłoka soft touch, przyciski soft touch i łatwa do czyszczenia siatka ochronna - dopełniają obrazu wyjatkowo komfortowej obsługi.

Dynamiczne prowadzenie linii i ekskluzywne zestawienie kolorów sprawiają, że także pod względem optycznym suszarka Sahira Color jest produktem pierwszej klasy.

2010000017234

Opis

LINIA PRODUKTOWA
WELLA

Specyficzne kody

Nowy produkt

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję