DAVINES

Czy istnieje idealny i sprawdzony sposób na dobrą koloryzację? Bez odbarwień, dziwnych odcieni i przejaśnień? Choć dużo zależy od techniki wykonania, to jednak najważniejszym elementem są kosmetyki dobrej jakości. W przypadku farbowania nie można się decydować na żadne półśrodki. Nie oznacza to jednak, że trzeba inwestować wszystkie swoje oszczędności w farby. Doskonałym wyborem jest pielęgnacyjny system koloryzacji od firmy Davines. W naszym sklepie na beabeleza.pl znajdziesz wiele propozycji, które zachęcą Cię nie tylko doskonałym składem i wytrzymałością, ale także atrakcyjną ceną!

Co warto wiedzieć o Davines?

Firma została założona we Włoszech przez rodzinę Bollati. Już od roku 1983 zajmują się oni branżą kosmetyczną, wytwarzając kosmetyki najwyższej jakości do pielęgnacji włosów oraz skóry. Ich oferty są znane na całym świecie i chętnie wybierane przez profesjonalne zakłady kosmetyczne, chociaż możliwe jest także kupienie ich w pojedynczych sztukach do prywatnego użycia w domu. Każdy kosmetyk firmy Davines wyróżnia innowacyjna technologia i specjalne zaprojektowanie w taki sposób, aby powstawały wyłącznie najlepsze i dopracowane produkty przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Podczas wytwarzania preparatów wykorzystywane są naturalne składniki, a całość zostaje dokładnie przebadana pod względem bezpieczeństwa.

Pielęgnujący system koloryzacji Davines

Jeśli marzysz o idealnie zafarbowanych włosach albo prowadzisz zakład fryzjerski i chcesz zapewnić swoim klientom najlepsze i najskuteczniejsze preparaty, to produkty firmy Davines okażą się strzałem w dziesiątkę. Jeden z ich produktów, czyli innowacyjny system koloryzacji zapewni Ci niesamowite efekty. Pigmenty wnikną do wnętrza struktury Twojego włosa w sposób równomierny, co zabezpieczy je przed przejaśnieniami albo przebarwieniami. Dzięki wielu aktywnym składnikom system zapewnia także intensywną pielęgnację, trwałość koloru oraz wyjątkowy połysk. Produkt może być stosowany zarówno w celu zakrycia siwych włosów, jak i podczas zmiany refleksu czy rozjaśniania włosów.