MEDAVITA

Drodzy Klienci,

Obecna sytuacja oraz Wasze zapytania dotyczące dostępności produktów zmotywowały nas do wprowadzenia tymczasowego rozwiązania jakim jest sprzedaż produktów online.
Jak wiecie, produkty te dostępne są jedynie w sprzedaży w wybranych salonach fryzjerskich Medavita, a obecnie większość salonów zamknięta jest na czas nieokreślony.

*Produkty techniczne oraz ampułki nie będą dostępne w sprzedaży.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o produktach: http://medavita.beabeleza.pl

Medavita, jedna z wiodących włoskich marek premium profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Wszystko zaczęło się w stolicy włoskiej mody, Mediolanie w 1963 roku. Od początku swojej ponad sześćdziesięcioletniej działalności Medavita szczególną wagę przykłada do starannego opracowywania kompleksów aktywnych składników pochodzenia roślinnego, które są podstawą każdego produktu i zapewniają jego maksymalną skuteczność. Jesteśmy dumni, że nie dostosowujemy naszych kosmetyków do narzucanych trendów na produkty „organiczne”, ale możemy śmiało twierdzić, że nasze kosmetyki od zawsze są naturalne.

W ofercie marki Medavita znajdują się, zarówno linie do pielęgnacji włosów, jak i skóry głowy. Głównym mottem marki jest sformułowanie „Zadbaj o skórę głowy, a pokochasz swoje włosy”. Oznacza to, że bez zdrowej skóry głowy, nie osiągniemy zdrowych włosów. Wszystkie produkty są przebadane klinicznie, co wyróżnia markę na tle konkurencji, bowiem badania kliniczne prowadzi się dla głównie dla leków. Czyli, nasza marka jest z pogranicza medycyny, cechuje ją farmaceutyczna skuteczność.

Kosmetyki, są przebadane naukowo pod względem skuteczności jak i bezpieczeństwa, na obecność chromu i niklu, nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają cząsteczek chemicznych, nie zawierają SLSów, ani sztucznych barwników, posiadają bardzo wysoką tolerancję uczuleniową. MEDAVITA jest firmą przyjazną naturze. Zarówno opakowania pierwotne jak i wtórne nadają się do recyklingu, a także składniki zawarte w produktach pochodzą ze źródeł odnawialnych. Estetyka opakowań Medavita nawiązuje do produktów aptecznych, cechuje je prostota, „czystość” i przejrzystość. Na każdym z opakowań pokazujemy pH produktu.

Kosmetyki MEDAVITA są dystrybuowane w ponad 48 krajach. Medavita równie skrupulatnie co do doboru składników kosmetyków, podchodzi do wyboru partnerów. Dlatego Bea Beleza została wyłącznym dystrybutorem marki na rynku polskim. Produkty Medavita kupicie tylko przez okres kwarantanny w sklepie Bea Beleza, ponieważ na co dzień, kosmetyki dostępne są tylko i wyłącznie, w wybranych salonach fryzjerskich.