GOA

Goa to francuska manufaktura perfumeryjna, która oferuje między innymi piękne zapachy do pomieszczeń, świece, a także szeroki wybór akcesoriów. Jeżeli zależy Ci na niepowtarzalnym, długotrwałym zapachu do domu, to w ofercie na pewno znajdziesz dyfuzor idealny dla siebie. Posiadamy bardzo duży wybór wariantów zapachowych inspirowanych perfumami oraz naturą. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz, aby wnętrze Twojego domu było nie tylko piękne, ale także roznosił się w nim niepowtarzalny aromat paczuli z cedrem, białego lnu, wanilii lub ogrodu pełnego kwiatów.

Wybierz aromat, który skradnie Twoje serce

Dyfuzory wyróżniają się oryginalnymi, niepowtarzalnymi zapachami, a także tym, że w przeciwieństwie do niektórych zapachów są niezwykle trwałe. Niezależnie od tego, czy preferujesz świeże, owocowe nuty zapachowe, czy wolisz bardziej intensywne aromaty, bez wątpienia znajdziesz to, czego szukasz. Prezentowane zapachy działają na zasadzie dyfuzji, intensywność aromatu jest natomiast regulowana za pomocą ilości patyczków. Zasada działania dyfuzorów jest bardzo prosta - patyczki nasiąkają przygotowanymi perfumami, które parują pod wpływem ciepła. Patyczki najlepiej co jakiś czas odwracać, dzięki temu zwiększymy intensywność wydzielanego zapachu.

Marka Goa jest obecna na rynku od 1994 roku i cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Jej aromaty do pomieszczeń są znane nie tylko we Francji, ale także w innych krajach na świecie. Firma jest mistrzem w łączeniu aromatów - tworzy zapach bardzo oryginalne, nieoczywiste, które zaskakują i łatwo się w nich zakochać.

Zapachy do pomieszczeń od beabeleza.pl

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór dyfuzorów zapachowych, które będą doskonałą ozdobą, ale również sposobem na wprowadzenie do pomieszczeń odrobiny magii i niepowtarzalnej atmosfery. Proponujemy aromaty najwyższej jakości, które są starannie skomponowane, aby móc zadowolić, nawet najbardziej wybrednych miłośników perfum. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.