ASHLEIGH & BURWOOD

Luksusowy wygląd, wyrafinowany zapach i czystsze powietrze. Oto zalety lamp Ashleigh & Burwood, które nie tylko wypełnią przestrzeń wyjątkowym aromatem, ale i dodadzą mu charakteru. Lampy prezentują się niezwykle efektownie, a także mają właściwości neutralizujące nieprzyjemne wonie oraz wiele bakterii krążących w powietrzu, dzięki czemu doceniają je nawet najbardziej wymagający klienci. Witrażowa powierzchnia lampy pozwala przechodzić świetlnym refleksom przez kolorowe ścianki, a charakterystyczne zamknięcie lampy prezentuje się niczym zakrętka ekskluzywnych perfum.

Ręcznie wykonane lampy zapachowe Ashleigh & Burwood

Każda lampa Ashleigh & Burwood to ręcznie wykonane minidzieło sztuki, które wprowadzi do Twojego pomieszczenia niezwykły klimat i stanie się jego ozdobą. Barwne, witrażowe ścianki i charakterystyczny korek zamykający lampę doskonale przepuszczają światło z wnętrza lampy. Produkt działa na zasadzie spalania katalitycznego, które redukuje powstawanie niepożądanych zanieczyszczeń. Dodatkowo gdy palnik zostanie podgrzany, przepływające przez niego powietrze niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy wokół. Poprzez nagrzany kamień lampa wydziela różnorodne substancje zapachowe, jakie powstają po umieszczeniu wewnątrz odpowiedniego olejku marki Ashleigh & Burwood.

Ekscytujące aromaty olejków Ashleigh & Burwood

Wkłady do lamp Ashleigh & Burwood to specjalnie przeznaczone dla nich olejki zapachowe tej firmy. Kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych oraz substancji idealnie oddających aromat ekskluzywnych mieszanek używanych w branży perfumeryjnej sprawiają, że piękne lampy zapachowe kojarzą nam się z flakonikami najlepszych perfum. Odświeżająca bergamotka, orzeźwiające nuty wodne, orientalny zapach drzewa sandałowego, intensywny jaśmin lub frezja to tylko niektóre z propozycji, jakie dopasujesz do swoich upodobań czy rodzaju pomieszczenia, w którym będzie działać Twoja lampa. Sprawdź pełną ofertę lamp i olejków dostępnych w naszym sklepie Bea Beleza.