HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Exercise Heads Jane - Główka treningowa fryzjerska

499,00 zł
Indeks: 5706245760024

Główka  fryzjerska wykonana w 100% z ludzkich, naturalnych włosów, które można z powodzeniem ciąć, koloryzować oraz poddawać stylizacji przy użyciu ciepła (prostowanie, skręcanie, suszenie etc.). Główka pasuje na statywy oraz uchwyty HH Simonsen ®.

Ilość
Towar dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Główka fryzjerska wykonana w 100% z ludzkich, naturalnych włosów, które można z powodzeniem ciąć, koloryzować oraz poddawać stylizacji przy użyciu ciepła (prostowanie, skręcanie, suszenie etc.). Główka pasuje na statywy oraz uchwyty HH Simonsen ®.

Włosy są cieniowane o maksymalnej długości około 45 cm. Dzięki naturalnej linii włosów i ich rozmieszczenia główka idealnie odwzorowuje rzeczywistych klientów salonowych. Doskonale nadaje się do szkół fryzjerskich oraz akademii.

5706245760024

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

Nowy produkt

1 Opinia

Polecam, super jakość!
5/5

Przyznaję, że długo sie zastanawiałam przed zakupem tej główki, bo cena nie jest mała, ale już kilka osób mi ja poleciło, więc postanowiłam zaryzykować. Główkę mam już ponad dwa miesiące. Często z niej korzystam, robię upięcia i różne stylizacje. Używam do tego lokówek, prostownicy, produktów do stylizacji, tapiruję włosy, no nie oszczędzam jej hehe ;) Główkę myłam już co najmniej 10 razy i jest w świetnej formie! Włosy są naturalne, więc zawsze nakładam na nie maskę i używam produktu z termoochroną. Jestem bardzo zadowolona, warto było wydać tę kasę. zdecydowanie polecam!

Wiola, 2020-04-08

Napisz recenzję