MARC INBANE

Żyjemy w ciągłym biegu, w szerokości geograficznej, gdzie podaż promieni słonecznych w ciągu dnia jest czasowo dość mocno ograniczona. wszystko to sprawia, że utrzymanie zdrowej, wakacyjnej opalenizny jest bardzo trudne. Z drugiej strony wszyscy doskonale wiemy, że długotrwała ekspozycja skóry na słońce może być bardzo niebezpieczna ze względu na szkodliwe działanie promieni UV. Tak narodził się pomysł na naturalny spray samoopalający - zdrowy i bezpieczny sposób na zachowanie opalenizny przez okrągły rok. 

Naturalny spray samoopalający marki Marc Inbane przeznaczony jest do częstej, samodzielnej i domowej aplikacji. Szybkoschnący i bezpieczny, nie pozostawiający plam ani smug, pozwala w łatwy sposób osiągnąć efekt zdrowej, równomiernie opalonej skóry. Produkt wzbogacony został o czyste, odżywcze składniki pochodzenia roślinnego, między innymi aloes i miłorząb.

Stosując naturalny spray opalający Marc Inbane, nie ponosimy ryzyka szkodliwego promieniowania UV, jak podczas kąpieli słonecznych czy w solarium. Produkt spełnia normy UE dla produktów kosmetycznych i został przetestowany dermatologicznie. Naturalny spray samoopalający Marc Inbane jest chętnie stosowany także w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami Marc Inbane dostępnymi w naszej ofercie.