WELLA

WELLA Eimi Texture Bold Move 150ml - Pasta matująca do stylizacji

41,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 8005610587653

WELLA Eimi Texture Bold Move pasta matująca stworzona specjalnie do stylizacji włosów. Pozwala na tworzenie różnorodnych fryzur, dodając im tekstury i matowego wykończenia. Dzięki jej lekkiej konsystencji i łatwemu rozprowadzaniu, możesz kontrolować swoje włosy i tworzyć dowolne style, niezależnie od ich długości i rodzaju.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

WELLA Eimi Texture Bold Move pasta matująca stworzona specjalnie do stylizacji włosów. Pozwala na tworzenie różnorodnych fryzur, dodając im tekstury i matowego wykończenia. Dzięki jej lekkiej konsystencji i łatwemu rozprowadzaniu, możesz kontrolować swoje włosy i tworzyć dowolne style, niezależnie od ich długości i rodzaju. Pasta doskonale utrwala fryzurę, zapewniając trwałość przez cały dzień, bez efektu sklejonych lub sztywnych włosów.

WELLA Eimi Texture daje Ci możliwość eksperymentowania z różnymi teksturami: od delikatnych fal, przez kształtne loki, po spięcia i upięcia. Pozwala na odwzorowanie modnych, niezwykłych i dynamicznych fryzur, które będą zwracać uwagę innych.

Moc utrwalenia: 2/4.

Sposób użycia:

Rozetrzyj niewielką ilość produktu w końcówkach palców, a następnie rozprowadź produkt na suchych włosach, nadając fryzurze pożądany kształt.

Rezultat:

- Możliwość wykreowania dowolnej fryzury
- Matowe wykończenie

8005610587653

Opis

LINIA PRODUKTOWA
EIMI
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję