NIOXIN

Marka NIOXIN powstała w 1987 roku i została założona przez Evę Graham. Nioxin to specjalistyczne produkty, przeznaczone do pielęgnacji włosów przerzedzonych, słabych, zniszczonych, ze skłonnością do wypadania. Założycielka marki sama zaczęła borykać się z problemem przerzedzonych włosów po urodzeniu dziecka.

Wówczas postanowiła zająć się badaniami w tej konkretnej dziedzinie, co zaowocowało w serii 6 zindywidualizowanych systemów - niezwykle skutecznych kuracji przeznaczonych do osiągania konkretnych rezultatów. Kreatorzy tych intensywnych systemów do pielęgnacji włosów i skóry głowy byli przekonani, że nie może być mowy o zdrowych, gęstych włosach bez uprzedniego zadbania o skórę głowy, gdyż to właśnie skóra głowy i jej zdrowie mają kluczowe znaczenie dla takich problemów z włosami jak nadmiernie przetłuszczanie, łojotok czy łupież. 

W związku z tym firma NIOXIN postanowiła kompleksowo rozwiązać zagadnienie słabych włosów poprzez stworzenie linii produktów, które będą oczyszczać i odżywiać skórę głowy, wzmacniać mieszki włosowe i regenerować strukturę włosów. Indywidualnie dobrane kuracje marki NIOXIN skutecznie walczą z różnorakimi problemami włosów. Sprawdź je już teraz!