HOT TOT

Misją marki Hot Tot jest troska o włosy dzieci z pomocą innowacyjnych, bezpiecznych produktów przeznaczonych specjalnie dla dzieci, by zadbać o ich poczucie pewności siebie w świecie i zainspirować do kreatywnych działań.

Amerykańska marka Hot Tot została założona w USA przez mamę, która poszukiwała bezpiecznych i skutecznych kosmetyków do włosów dla swojego syna. Wygrała konkurs w telewizji ABC na pomysł na najlepszy business, co pozwoliło jej uzyskać wsparcie finansowe i zainicjować stylizacyjne szaleństwo wśród dzieci.

Produkty Hot Tot zostały stworzone z myślą o włosach najmłodszych, mimo iż mogą być używane przez każdego ich formuła została stworzona szczególnie dla dziecięcych włosów, które różnią się składem chemicznym, budową, kolorem i gęstością od włosów dorosłych.

Produkty Hot Tot do pielęgnacji i stylizacji włosów dzieci są hypoalergiczne, nie zawierają soi, glutenu, orzechów ani nabiału, są rozpuszczalne w wodzie. Zostały przebadane pediatrycznie i dermatologicznie. Nie posiadają składników odzwierzęcych ani nie były testowane za zwierzętach. Są bardzo łagodne dla skóry dziecka. 

Sprawdźcie koniecznie te wyjątkowe produkty dla najważniejszych ludzi na świecie!