L'OREAL

LOREAL Tecni Art Constructor 150ml - Termoaktywny spray utrwalający

49,99 zł
Indeks: 30160279

Modelując włosy narażamy je na niszczenie i wysuszenie dlatego nie możemy zapominać, że również podczas stylizacji włosów musimy zapewnić im odpowiednią pielęgnację oraz ochronę przed negatywnym działaniem wysokich temperatur. Spray Constructor marki LOREAL został zaprojektowany specjalnie z myślą o włosach, którym chcemy dodać objętości podczas stylizacji. 

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Modelując włosy narażamy je na niszczenie i wysuszenie dlatego nie możemy zapominać, że również podczas stylizacji włosów musimy zapewnić im odpowiednią pielęgnację oraz ochronę przed negatywnym działaniem wysokich temperatur. Spray Constructor marki LOREAL został zaprojektowany specjalnie z myślą o włosach, którym chcemy dodać objętości podczas stylizacji. To profesjonalny produkt z nowoczesnym systemem HOT - "Heat Optimising Technology" czyli technologią wykorzystującą ciepło. Składniki zawarte w termoaktywnym spray’u Constructor aktywują sie pod wpływem wysokiej temperatury i przenikają do wnętrza włosa zapewniając mu odpowiednią ochronę, nadając mu objętość oraz poprawiając fakturę włosa.

Sposób użycia: Rozpyl spray na wilgotnych lub suchych włosach. Wysusz włosy suszarką i wymodeluj je palcami.

Rezultat:

- Zwiększona objętość
- Ochrona przed działaniem wysokich temperatur podczas stylizacji
- Poprawiona faktura włosa
- Utrwalenie fryzury

30160279

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
TECNI ART
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

1 Opinia

Construktor
5/5

Kolejny produkt z linii stylizacyjnej L'oreal, po który sięgnęłam i który mile mnie zaskoczył. Objętość i utrwalenie przy moich cienkich i delikatnych włosach to podstawa , a Construktor daje radę. Dodatkowo włosy nie są wysuszone i matowe .

Bianka, 2020-03-25

Napisz recenzję