• Obniżka
  • Zniżka 4,00 zł
L'OREAL

LOREAL Tecni Art Liss Control+ 50ml - Serum wygładzająco-dyscyplinujące

49,99 zł
45,99 zł Zniżka 4,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena

Indeks: 30165427

LOREAL znalazł sposób na wiecznie kręcące się, niesforne włosy - to wygładzająco-dyscyplinujące serum Techni Art Liss Control+. Serum szybko i skutecznie pozwala zdyscyplinować włosy kręcone i falujące. Chroni przed wilgocią aż do 24 godzin, a zawartość filtrów UV sprawia, że włosy są również odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Liss Control odżywia i podkreśla każdy lok, nadając włosom miękkość i przeciwdziałając puszeniu. Pozwoli Ci nie tylko ujarzmić włosy, ale także cieszyć się ich pięknem. Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałóż porcję wielkości 1-2 orzechów laskowych i rozprowadź równomiernie. Modeluj przy pomocy suszarki i szczotki. Aby zachować loki, pozwól włosom wyschnąć naturalnie.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

LOREAL znalazł sposób na wiecznie kręcące się, niesforne włosy - to wygładzająco-dyscyplinujące serum Techni Art Liss Control+.

Serum szybko i skutecznie pozwala zdyscyplinować włosy kręcone i falujące. Chroni przed wilgocią aż do 24 godzin, a zawartość filtrów UV sprawia, że włosy są również odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Liss Control odżywia i podkreśla każdy lok, nadając włosom miękkość i przeciwdziałając puszeniu. Pozwoli Ci nie tylko ujarzmić włosy, ale także cieszyć się ich pięknem.

Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałóż porcję wielkości 1-2 orzechów laskowych i rozprowadź równomiernie. Modeluj przy pomocy suszarki i szczotki. Aby zachować loki, pozwól włosom wyschnąć naturalnie.

Rezultat:

- Doskonale wygładzone włosy
- 24-godzinna ochrona przed wilgocią
- Ochrona UV

Moc utrwalenia: 1/6. 

Porady:

- Jeśli Twoje włosy są kręcone, nie powinnaś używać szczotki o gęstym rozmieszczeniu igieł. Wybieraj grzebienie o szeroko rozstawionych ząbkach lub przeczesuj je palcami, unikniesz w ten sposób puszenia się włosów.
- Unikaj suszenia włosów suszarką, zniszczy i napuszy Twoje włosy. Gdy tylko to możliwe pozwól im naturalnie wyschnąć.
- Wełniana czapka w zimę jest dobrym sposobem na ochronę włosów przed niskimi temperaturami, ale nie jeśli Twoje włosy są kręcone. Aby uniknąć puszenia się i elektryzowania wybieraj kapelusze lub inne materiały, które sprzyjają Twoim włosom np. satyna.

30165427

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
puszące się i niezdyscyplinowane
LINIA PRODUKTOWA
TECNI ART
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję