HH SIMONSEN

Marka Bea Beleza Polska zaprezentowała polskiemu klientowi niezwykle nowoczesne i stylowe narzędzia do profesjonalnej stylizacji włosów duńskiej firmy HH Simonsen®, która we współpracy z najlepszymi skandynawskimi fryzjerami zaprojektowała wyjątkową gamę sprzętu fryzjerskiego, mającej sprostać najbardziej wymagającym klientom – światowej sławy stylistom.

W skład prestiżowej, starannie wyselekcjonowanej oferty profesjonalnych produktów wchodzą innowacyjne suszarki do włosów, prostownice do włosów czy lokówki do włosów. Jest to uznany przez stylistów z całego świata profesjonalny sprzęt fryzjerski. Wykorzystywane nowoczesne rozwiązania technologiczne mające znaczący wpływ na funkcjonalność używanego sprzętu, mają za zadanie ułatwić, przyspieszyć i uprzyjemnić pracę fryzjerów. To dla nich stworzono produkty, których jednak śmiało można używać także w domu. 

Produkty HH Simonsen tworzone są przez własny zespół projektowy we współpracy z wiodącymi fryzjerami całej Skandynawii. Wszystkie produkty HH Simonsen - czy będzie to prostownica, lokówka czy suszarka - łączy unikalny design oraz duży nacisk położony na detale konstrukcji, mające zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. Wspólną cechą będzie też wykorzystanie najnowszej technologii w oparciu o innowacyjne badania.

Prostownice do włosów marki HH Simonsen posiadają dotykowe panele sterowania, wyświetlacze LED, ceramiczne elementy grzejne lub powlekane teflonem, gotowość do pracy w ciągu sekund.

Lokówki do włosów również są wyposażone w wyświetlacze LED, posiadają funkcję uśpienia po 90 minutach w bezruchu, ceramiczną powierzchnią grzewczą pokrytą teflonem, zimną obudowę, zapobiegającą oparzeniu.

Profesjonalne suszarki do włosów duńskiej marki HH Simonsen cechują się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, tutaj również projektanci postawili na niską wagę i niebywałą, skandynawską ergonomię. Potężne silniki zapewnią długi okres trwałości. Suszarki są wyposażone w jonizację nowej technologii, co pozytywnie wpływa na tworzenia połysku na włosach i efekt wygładzenia. Dzięki unikalnemu systemowi przepływu suszarka wtłacza do włosów duże stężenie cząstek jonowych, co prowadzi do uzyskania wyższej wydajności suszenia oraz wygładzenia włosów. Wyjątkowy design, ergonomia i styl to niezaprzeczalne atuty tych duńskich produktów.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzętu fryzjerskiego HH Simonsen. Jeśli zechcesz podkreślić prestiż najwyższej klasy świadczonych usług, akcesoria i sprzęt fryzjerski HH Simonsen zapewnią Tobie i Twoim klientom głębokie i nieprzemijające wrażenie ekskluzywności i wyjątkowości wspólnie dzielonych chwil.