SCHWARZKOPF

Schwarzkopf & Henkel to jedna z największych firm kosmetycznych na świecie. Wszystko zaczęło się w 1898 roku w małej aptece z działem perfumeryjnym w Berlinie, otwartej przez Hansa Schwarzkopfa, który zrewolucjonizował rynek kosmetyków fryzjerskich poprzez wynalezienie szamponu w proszku. 

Obecnie produkty marki Schwarzkopf dostępne są na całym świecie w 125 krajach a jej oferta obejmuje niezwykle szeroki wybór najbardziej popularnych marek i produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, natomiast Schwarzkopf Professional plasuje się na czwartym miejscu na liście najbardziej ekskluzywnych marek salonów fryzjerskich. 

Produkty marki Schwarzkopf nieodłącznie cechuje innowacyjność, wysoka jakość i nieodmiennie wyjątkowa skuteczność. Pewność i zaufanie jakie marka tworzy u klientów są dla Schwarzkopfa doskonałą podstawą do ciągłego rozwoju i tworzenia coraz lepszych produktów. Kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji cieszą się ogromną popularnością wśród klientów na całym świecie.