REVITALASH

Każdy kosmetyk ma jakąś historię powstania, ale nie każda z nich jest tak ciekawa, jak w tym przypadku. Pomysł na Revitalash zrodził się dzięki miłości męża do chorej żony. Walka z chorobą nowotworową sprawiła, że rzęsy kobiety bardzo się przerzedziły, stały się słabe i łamliwe. Doktor Michał Brinkenhoff, postanowił zrobić coś, co sprawi, że na ustach żony znowu pojawi się uśmiech. Dzięki intensywnym badaniom udało się opracować formułę, która sprawia, że w ciągu zaledwie kilku tygodni rzęsy odrastają, stają się mocne i gęste. Dzisiaj kosmetyk jest dostępny dla wszystkich kobiet, które marzą o pięknych rzęsach. 

Ale Revitalash to nie tylko ta wspaniała odżywka do rzęs. To również innowacyjny tusz do rzęs, odżywka do włosów, odżywka do brwi, wypełniający podkład pod makijaż, ołówek do rozświetlania urody, wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel do brwi oraz odżywcza suplementacja do rzęs.

Marka profesjonalnych kosmetyków RevitaLash jest dostępna w salonach kosmetycznych, spa, gabinetach odnowy biologicznej oraz w naszym sklepie internetowym. Produkty są przebadane dermatologicznie, nie powodują podrażnień i są hipoalergiczne. Badania potwierdziły, że 100% uczestniczek po 6 tygodniach stosowania zauważyło widoczną poprawę wyglądu rzęs. Warto również wspomnieć, że marka czynnie wspiera kampanie na rzecz profilaktyki raka piersi na całym świecie.

Podaruj swoim rzęsom drugie życie i wypróbuj fantastyczne kosmetyki RevitaLash. 

Nie ma produktów w tej kategorii

Search what you are looking for