Kuracja do włosów przetłuszczających się

Przetłuszczające się włosy już po kilku godzinach mogą wyglądać nieświeżo i stracić objętość. Do walki z tym problemem stosuje się przede wszystkim szampony, ale warto wprowadzić dodatkowe kosmetyki. Leczenie przetłuszczających się włosów stanie się znacznie prostsze dzięki produktom z oferty BEA BELEZA. W asortymencie znajdziesz kosmetyki od doświadczonych firm, na przykład Medavita czy Kemon. Oferujemy różnorodne produkty, dlatego bez trudu wybierzesz kurację wygodną w użytkowaniu oraz skuteczną.

Co stosować na przetłuszczające się włosy?

Włosy przetłuszczają się, ponieważ skóra głowy produkuje za dużą ilość sebum. Może to wynikać z różnych przyczyn, na przykład źle dobranej pielęgnacji. Zdarza się też, że winę za nadmierną produkcję sebum ponoszą zmiany hormonalne. Do chorób, które sprawiają, że włosy szybko tracą świeżość, należy też ŁZS, czyli łojotokowe zapalenie skóry. Warto odnaleźć przyczynę przetłuszczania się włosów, żeby działać na nią zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. W BEA BELEZA znajdziesz produkty, dzięki którym kuracja regulująca wydzielanie sebum będzie skuteczna. Oferujemy toniki przeznaczone do skóry głowy. Działają efektywnie, ponieważ są przeznaczone do stosowania w miejscu, w którym pojawia się problem, czyli na skalpie. Do pielęgnacji warto wprowadzić również glinkę, na przykład białą. Naturalny składnik jest od lat wykorzystywany w kosmetyce zarówno do włosów, jak i twarzy.

Zapomnij o problemie przetłuszczających się włosów

Kuracja na przetłuszczające się włosy będzie skuteczna, jeśli zadbasz o dobranie właściwych kosmetyków. Szukaj produktów, które w składzie mają pirokton olaminy. Działa on przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie, dlatego sprawdzi się, jeśli masz problem z łojotokowym zapaleniem skóry czy łupieżem. Pirokton olaminy zwalcza skutecznie grzyby Malassezia, które przyczyniają się do przetłuszczania i podrażnienia skóry głowy. Do pielęgnacji warto też wprowadzić kwas salicylowy. Składnik - podobnie jak pirokton olaminy - ma zastosowanie w walce z łupieżem i nadmiernie wydzielanym sebum przez skórę głowy. Kuracja na przetłuszczające się włosy będzie też skuteczniejsza dzięki białej glince, która jest najdelikatniejsza spośród glinek, dlatego sprawdzi się też dla wrażliwego skalpu. Składnik reguluje wydzielanie sebum i odświeża skórę. W ofercie BEA BELEZA znajdziesz łatwą w użyciu glinkę, która jest zamknięta w wygodnej tubie. Wystarczy pędzelkiem zaaplikować ją na skórę głowy, wmasować i po kilku minutach zmyć, a skalp będzie odświeżony.