Kuracja wygładzająca włosy

Niesforne włosy są trudne do ułożenia, a często również matowe i nieprzyjemne w dotyku. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli Ci uzyskać wygładzone, błyszczące pasma, z których z łatwością ułożysz wymarzoną fryzurę. Zapomnisz o puszących się włosach dzięki produktom sprawdzonych marek, na przykład Goldwell, Wella czy Kerastase. W BEA BELEZA znajdziesz preparaty wygładzające włosy, które działają skutecznie i szybko. Dostępne są preparaty nabłyszczające pasma w kilkadziesiąt sekund, a także kuracje przeznaczone do regularnego, długotrwałego stosowania.

Zapomnij o problemie niesfornych włosów

Puszenie się włosów może wynikać z różnorodnych czynników, na przykład nieprawidłowej pielęgnacji. Powodem może być również zbyt częsta stylizacja przy użyciu gorącego powietrza. Pasma robią się suche, niesforne i matowe ze względu na różnice temperatur i wilgotności, dlatego często po wyjściu z ogrzewanego budynku na zewnątrz można utracić kształt fryzury ułożonej chwilę wcześniej. Kuracja wygładzająca włosy zadziała na pasma pozytywnie niezależnie od przyczyny problemu. Regularne stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta pozwoli Ci cieszyć się lśniącymi, wygładzonymi i przyjemnymi w dotyku włosami, które są łatwe do ułożenia. W ofercie BEA BELEZA dostępne są produkty w formie serum, którego nie trzeba spłukiwać. W asortymencie znajdziesz także kosmetyki dla zabieganych osób oczekujących szybkich efektów - przykładem jest kuracja nabłyszczająca, którą wystarczy nałożyć na minutę, żeby cieszyć się świetnym rezultatem. Duża różnorodność dostępnych kuracji sprawia, że bez trudu wybierzesz produkty wygładzające włosy i wprowadzisz je do codziennej pielęgnacji.

Jak wybrać produkt wygładzający włosy?

Wybierając kosmetyki wygładzające włosy, zwróć uwagę na ich skład. Szukaj w nich olejków, na przykład z orzechów kukui. Składnik ten działa nawilżająco, dlatego zaaplikowany na pasma sprawia, że zaczynają błyszczeć, lepiej się układać i przestają być matowe. Ujarzmienie włosów zapewnią Ci też preparaty wygładzające włosy farbowane, które są szczególnie narażone na przesuszenie. W BEA BELEZA znajdziesz kuracje, które nie tylko odżywią pasma, lecz także nabłyszczą je i wzmocnią kolor. Dzięki temu farba nie będzie się tak szybko wypłukiwać, a zbyt częste farbowanie przestanie być konieczne. W ofercie BEA BELEZA dostępne są też produkty ze specjalną technologią Luminescine, która sprawia, że światło ultrafioletowe z niewidzialnego staje się widoczne. Prowadzi to do znacznego zwiększenia intensywności koloru włosów.