Kuracja nawilżająca włosy

Suche włosy są pozbawione blasku, nieprzyjemne w dotyku i łatwo je pokruszyć. Jeśli problem przesuszonych pasm Cię dotyczy, sprawdź kosmetyki dostępne w BEA BELEZA. W asortymencie znajdziesz kuracje, które skutecznie nawilżają włosy, chroniąc je tym samym przed zniszczeniem. Preparaty pochodzą od cenionych od lat marek, na przykład Kerastase, Goldwell czy Matrix, co gwarantuje ich skuteczność. Kuracja nawilżająca do włosów sprawi, że szybko zapomnisz o rozdwajających się końcówkach, a zapuszczenie długich, lśniących pasm stanie się możliwe.

Kuracja nawilżająca włosy - dlaczego warto używać?

Włosy każdego dnia są narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, na przykład promieni UV. Latem szkodzi im morska woda, a zimą muszą zmagać się z częstą zmianą temperatur i poziomu wilgotności powietrza. Warto od czasu do czasu wzbogacić pielęgnację, żeby pasma nie straciły swojego blasku. Jeśli już do tego doszło, przyda Ci się kuracja nawilżająca włosy. Skoncentrowane składniki aktywne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień używają wysokich temperatur podczas stylizowania fryzur. Suszarka, lokówka czy prostownica mają szkodliwe działanie na pasma - ich używanie prowadzi bowiem do kruszenia się końcówek. Nie zawsze jednak można z nich zrezygnować. Jeśli nie chcesz tego robić, co jakiś czas wprowadzaj do pielęgnacji kurację nawilżającą. Kosmetyk przyda Ci się również, jeśli regularnie farbujesz włosy. Zarówno przyciemniane, jak i rozjaśniane pasma są szczególnie narażone na zniszczenia, ale kuracja nawilżająca na włosy pozwoli Ci cieszyć się ich zdrowym blaskiem.

Jak wybrać kurację nawilżającą włosy?

Wybierając kosmetyk, zawsze sprawdzaj jego skład. Kuracja do włosów suchych może zawierać naturalne składniki, na przykład olej z moreli. Składnik ten działa nawilżająco, a dodatkowo wygładza pasma. Preparaty są również wzbogacane orientalnymi olejkami, na przykład moringa czy macadamia. W kosmetykach szukaj także gliceryny, która jest łagodząca. Kruche pasma pozwoli Ci uratować kuracja nawilżająca do włosów z wyciągiem z jagód goji. Składnik ten regeneruje zniszczone kosmyki i przywraca im piękny blask. Kuracja nawilżająca musi być stosowana regularnie, żeby przynosiła oczekiwane rezultaty. Wybierz więc spośród szerokiej oferty preparat, którego używanie będzie dla Ciebie wygodne. Dostępne są produkty z wygodnym aplikatorem pozwalającym na szybkie zaaplikowanie preparatu bez konieczności spłukiwania. W ofercie BEA BELEZA znajdziesz także kosmetyki dostępne w ampułkach, które wystarczy nałożyć na kilka minut na wilgotne pasma, a następnie spłukać. Taka różnorodność produktów sprawia, że bez trudu znajdziesz kurację dopasowaną do potrzeb.