Odżywki do włosów rozjaśnianych i z pasemkami

Rozjaśniane włosy są narażone na kruszenie się i rozdwajanie się końcówek. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli Ci zachować piękny kolor pasm, a jednocześnie zadbać o ich nawilżenie. Sprawdź odżywki do włosów rozjaśnianych dostępne w BEA BELEZA. W asortymencie znajdziesz preparaty, dzięki którym pasma staną się przyjemne w dotyku i łatwiejsze do ułożenia. Dostępne kosmetyki pochodzą od sprawdzonych producentów, na przykład Medavita, Revlon czy Goldwell, co jest gwarancją skutecznego działania.

Odzyskaj piękny wygląd rozjaśnianych włosów

Na blond kolor decyduje się wiele kobiet. Niestety koloryzacja może doprowadzić do znacznego zniszczenia włosów, zwłaszcza jeśli jest powtarzana często lub przeprowadzana w nieumiejętny sposób. Farby są coraz bezpieczniejsze, jednak nadal nie pozostają bez wpływu na pasma. Warto więc wprowadzić właściwą pielęgnację, która sprawi, że kolor pozostanie trwały i piękny, a włosy będą odpowiednio odżywione. Pasma zafarbowane na blond są szczególnie wrażliwe na zabiegi z wykorzystaniem wysokich temperatur. Mogą kruszyć się podczas prostowania i łamać podczas wykonywania loków. Należy więc odpowiednio chronić je przed wysoką temperaturą, używając odpowiednich kosmetyków. Szkodliwie na włosy z pasemkami mogą też działać promienie słoneczne, a nawet woda morska, która prowadzi do przesuszenia.

Jak wybrać odżywkę do włosów rozjaśnianych?

Jeśli Twoje włosy są osłabione częstym farbowaniem, szukaj wśród odżywek, które głęboko regenerują pasma, a jednocześnie dbają o ich kolor. Wybieraj produkty wzbogacone pantenolem - składnik ten działa nawilżająco i wygładzająco. Jeśli zależy Ci na pięknym blasku, szukaj odżywki do włosów rozjaśnianych zawierającej wyciąg z rumianku. Chcesz uzupełnić ubytki? Szukaj produktów z hydrolizowanym kolagenem, który regularnie stosowany znacznie poprawi wygląd włosów. Jeśli zależy Ci na nawilżeniu i uelastycznieniu pasm, zdecyduj się na odżywkę zawierającą kwas hialuronowy. Szukaj produktów z filtrem UVA/UVB. Chronią one przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które mają negatywny wpływ na odcień farbowanych pasm. Najlepsza odżywka do włosów z pasemkami powinna chronić kolor. W BEA BELEZA znajdziesz preparaty zarówno do chłodnych, jak i ciepłych blondów. Dzięki nim nie tylko zadbasz o kondycję włosów, lecz także sprawisz, że kolor pozostanie niezmienny. Odżywka do rozjaśnianych włosów jest dostępna zarówno w formie mgiełek, jak i wosku, dlatego bez trudu znajdziesz produkt, który będzie dla Ciebie wygodny w użytkowaniu.