Kosmetyki do włosów - GOLDWELL Kosmetyki do włosów - GOLDWELL
GOLDWELL

GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 6 Effect Serum 100ml - Serum 6 efektów

58,99 zł

Opanuj fryzurę z serum wygładzającym do włosów

Niesforne włosy często dodatkowo bywają przesuszone i zniszczone, wtedy sięgając po serum wygładzające do włosów, zapewnisz im niezbędną pielęgnację i odbudowę. W ofercie BEA BELEZA znajdziesz sera znanych marek, takich jak Goldwell, L’Oreal, Kemon, Biolage i inne, wszystkie w doskonałych cenach. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz serum wygładzające włosy, które sprawi, że Twoja fryzura na nowo odzyska blask.

Serum wygładzające do włosów ma na celu głównie zdyscyplinowanie puszących się i trudnych do ułożenia włosów. W jego skład wchodzą olejki, witaminy i wyciągi z roślin o działaniu odżywczym i naprawczym. W zależności od tego, czy chcesz wygładzić włosy naturalnie falujące, miękkie baby hair, czy po prostu marzy Ci się idealnie gładka fryzura bez konieczności sięgania po prostownicę, wybierz stworzone do tego serum. Pozwoli Ci ono ujarzmić fryzurę, a także nadać jej zdrowego blasku.

Idealnie nawilżone i wygładzone włosy

Nowoczesna technologia zastosowana w preparatach do pielęgnacji włosów to gwarancja doskonałych efektów, które osiągasz właściwie natychmiast. Z ich pomocą nie tylko ułożysz fryzurę, ale dodatkowo zadbasz o stan zdrowia włosów. W naszym sklepie znajdziesz na przykład nawilżające serum do włosów, które pozwoli Ci błyskawicznie wygładzić i optymalnie nawodnić włosy. Dzięki temu będą podatne na układanie, a fryzura zachowa doskonałą formę nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. Zapomnisz o włosach puszących się na skutek mżawki, wilgoci panującej po deszczu, czy na plaży.

Serum wygładzające do włosów to doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Lekka formuła nie obciąża włosów, jedynie otula je delikatną warstwą zapobiegającą nadmiernemu parowaniu wody, która dodatkowo chroni przed promieniowaniem słonecznym. Odpowiednio nawilżone włosy nie tylko świetnie wyglądają, ale także doskonale się układają. Serum może dodatkowo chronić włosy przed wysoką temperaturą podczas suszenia lub prostowania włosów.