Naprawiamy zniszczone włosy

Serum odbudowujące włosy to kosmetyk, którym naprawdę warto się zainteresować. Zabiegi fryzjerskie, codzienna pielęgnacja, niewłaściwa dieta, a także wiek są czynnikami, które mogą wpłynąć negatywnie na kondycję włosów. Czasami zwykła odżywka to za mało, wtedy właśnie warto sięgnąć po serum. Różni się ono od odżywek, czy masek głównie tym, że zawarte w nim składniki występują w dużo bardziej skoncentrowanej formie.

W ofercie BEA BELEZA znajdziesz sera do włosów znanych marek, takich jak Kerastase, Biolage, Arganicare i L’Oreal. Produkty tych cenionych marek kupisz w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach. To preparaty najwyższej jakości stosowane przez profesjonalistów. Dzięki nim szybko zregenerujesz fryzurę, przywracając włosom sprężystość i blask. Zawarte w serum składniki pozwolą odbudować zniszczone włosy i ochronią je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Innowacyjne serum odbudowujące do włosów

Serum ochronno-odbudowujące włosy działa dokładnie tam, gdzie pojawiły się uszkodzenia. Odbudowuje naruszoną strukturę włosa, pozostawiając go w idealnym stanie. Osłabione włosy zostają wzmocnione dzięki obecności w serum ceramidów, olejków i wyciągów z roślin, na przykład z bambusa. Składniki wypełniają łuskę włosa, odbudowując nawet poważne zniszczenia. Serum dodatkowo wpływa pozytywnie na stan cebulek włosowych, odżywia je i pobudza do pracy, sprawiając, że nawet włosy pozostające w fazie uśpienia zaczynają ponownie rosnąć.

Kolejnym działaniem serum odbudowującego włosy jest jego działanie odmładzające, którym charakteryzują się na przykład preparaty Kerastase. Zawarty w nich kwas ferulowy likwiduje wolne rodniki, które są odpowiedzialne za starzenie się i osłabienie włosów. Serum ma także właściwości ochronne przed promieniowaniem UV mogącym nadmiernie przesuszyć, a co za tym idzie, zniszczyć strukturę włosa. Dostępne w naszej ofercie sera do włosów charakteryzują się lekką konsystencją, dzięki czemu nie obciążają i nie sklejają włosów.