Maski do włosów farbowanych

Włosy farbowane wymagają szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój nowy kolor jak najdłużej się utrzymał. Koloryzacja może osłabić włosy, to problem doskonale znany paniom, które często sięgają po farbę do włosów. W takiej sytuacji włosy stają się łamliwe, matowe, plączą się i puszą, a kolor szybko traci wyrazistość. Chcąc zapobiec takiej sytuacji, warto skorzystać z odpowiedniej maski do włosów farbowanych. W ofercie sklepu BEA BELEZA dostępne są maski, dzięki którym Twoje włosy odzyskają zdrowy, naturalny blask.

Dlaczego warto używać maski do włosów farbowanych?

Farbowanie włosów polega na wprowadzeniu barwnika do wnętrza włosów. Rozchylone w tym celu łuski włosowe przytrzymują molekuły koloru, jednak z czasem stają się coraz mniej elastyczne, przez co kolor się wypłukuje, a włosy prezentują się zdecydowanie gorzej. Niewłaściwa pielęgnacja po koloryzacji może prowadzić do trudnych do odbudowania zniszczeń w strukturze włosów. Możesz zapobiec temu zawczasu, wybierając odpowiedni kosmetyk, jakim jest maska do włosów farbowanych.

Maska różni się od odżywek tym, że jej skład jest dużo bogatszy. Dzięki temu już jednorazowa aplikacja maski do włosów farbowanych pozwala na dostarczenie im optymalnej ilości niezbędnych składników. Jeżeli Twoje włosy są zdrowe i piękne, a zależy Ci głównie na zachowaniu świeżości koloru, możesz zdecydować się na preparat, który skutecznie wydłuża trwałość i utrzymuje intensywność koloru. Zawarte w nim dodatkowo filtry UVA i UVB chronią kolor przed blaknięciem pod wpływem światła słonecznego.

Najlepsze składniki chroniące kolor Twoich włosów

Oferta BEA BELEZA to nie tylko najlepsza maska do włosów farbowanych, ale także najlepsze ceny w internecie. W naszym asortymencie znajdziesz produkty znanych marek, takich jak Kerastase, Kallos, Medavita i innych. To eksperci w zakresie pielęgnacji włosów. Zawarte w maskach składniki pozwolą Ci długo cieszyć się pięknym kolorem, a do tego zadbają o kondycję Twoich włosów. Miękkie, elastyczne, doskonale układające się farbowane włosy są w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że 1 - 2 razy w tygodniu zastosujesz maskę do włosów.

Dobra maska do włosów farbowanych zawiera w swoim składzie komponenty, które pozwolą zregenerować nadwyrężone kosmyki. Po jej użyciu Twoja fryzura będzie optymalnie nawilżona i wzmocniona, a jednocześnie zabezpieczona przed zbyt szybką utratą koloru. W większości masek znajdziesz naturalne składniki, takie jak ekstrakty z roślin i olejki. Oprócz tego najlepsze maski do włosów suchych i farbowanych uzupełnione są o witaminy i inne komponenty pomagające utrzymać fryzurę w idealnym stanie.