Maski na wypadanie włosów

Statystycznie każdego dnia tracimy około stu włosów, jest to jak najbardziej naturalne. Na miejscu tych, które wypadły, pojawiają się nowe i fryzura cały czas wygląda doskonale. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy wypada ich znacznie więcej, a nowe włosy pojawiają się w mniejszej ilości, albo nie pojawiają się wcale. Wizja przedwczesnego łysienia przeraża większość mężczyzn, a przerzedzone włosy u kobiet budzą nieraz ich rozpacz. Chcąc zapobiec takim sytuacjom, należy stosować odpowiednią pielęgnację. Oprócz szamponu i odżywki dobrze jest sięgnąć po maski na wypadanie włosów.

Nie musisz godzić się na wypadanie włosów

Wypadanie włosów może być wywołane stosowaniem zbyt intensywnych środków i akcesoriów do stylizacji. Farbowanie, prostowanie, kręcenie, a nawet energiczne czesanie może przyczynić się do osłabienia włosów, zwłaszcza jeżeli stosujemy produkty niskiej jakości. Ponadto, włosy mogą wypadać na skutek zmian hormonalnych, stresu lub złej diety. Kobiety w ciąży, panie krótko po porodzie oraz kobiety wchodzące w okres klimakterium często borykają się z problemem nadmiernej ilości wypadających włosów. Aby zminimalizować ten problem, warto zainwestować w profesjonalne maseczki na wypadanie włosów.

Maska na wypadanie włosów ma na celu wzmocnienie włosów jeszcze rosnących oraz stymulację cebulek włosowych do intensywnej pracy. To preparat, który regeneruje mieszki włosowe oraz nawilża intensywnie skórę głowy. Dotleniona skóra to zdrowsze, dłużej rosnące włosy. To także intensywna pielęgnacja włosów na ich całej długości. Komponenty maski na wypadanie włosów wzmacniają osłabione pasma i odbudowują kompleksowo ich strukturę.

Włącz maskę na wypadanie włosów do regularnej pielęgnacji

W ofercie sklepu internetowego BEA BELEZA są dostępne maski na wypadające włosy sygnowane przez najbardziej cenione marki kosmetyczne, takie jak na przykład Arganicare. Kosmetyki tej marki to przede wszystkim wyjątkowy olejek arganowy, który doskonale nawilża i regeneruje włosy. Dodatek oleju rycynowego sprawia, że maska na wypadanie włosów stymuluje wzrost nowych włosów, a jednocześnie wzmacnia te już rosnące.

Naturalne olejki będące podstawowym elementem maseczki na wypadanie włosów pielęgnują włosy na ich całej długości. Dzięki temu pasma odzyskują elastyczność i blask oraz przestają się puszyć, dają się bez problemu rozczesać i układać. Nawilżone włosy są bardziej odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Dzięki regularnemu stosowaniu masek włosy staną się na powrót mocne i gęste.