Spraye do włosów

Włosy to duma wielu kobiet. Im są zdrowsze, tym piękniej wyglądają, wpływając na cały wizerunek. Dlatego, jeśli chcesz, by prezentowały się doskonale, poza standardową pielęgnacją powinnaś zadbać o ich ochronę oraz stylizację. Do tych celów świetnie nadają się spraye do włosów, które dzięki zawartym składnikom znacznie ułatwiają proces modelowania i układania włosów. W sklepie internetowym BEA BELEZA znajdziesz szeroki wybór tego typu kosmetyków dopasowanych do potrzeb oraz typu Twoich włosów. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami możemy zaproponować korzystne ceny i wysokie rabaty na wybrane preparaty do stylizacji włosów.

Ochrona i pielęgnacja w jednym

Spraye do włosów pomogą Ci uporać się z najczęstszymi problemami, jakie może nieść ze sobą codzienna pielęgnacja i modelowanie. W naszym sklepie wielką popularnością cieszą się zwłaszcza preparaty do stylizacji, które zwiększają podatność włosów na układanie i utrwalają fryzurę już na tym etapie. Możesz wybierać spośród różnego typu kosmetyków w sprayu. Oferujemy pianki, żele, lotiony czy lakiery dopasowane do typu Twoich włosów. Znajdziesz u nas zarówno mocno utrwalające pianki do stylizacji włosów grubych i ciężkich, jak i lekki spray, który nie obciąży nawet delikatnych i cienkich kosmyków.

Jeśli często suszysz i prostujesz włosy, warto zadbać o ich dodatkowe zabezpieczenie. W BEA BELEZA oferujemy spray do włosów chroniący przed działaniem wysokiej temperatury. Zawarte w nim silikony i cukier drzewny tworzą na włosach barierę ochronną, dzięki czemu nie tracą wilgoci i nie niszczą się, nawet podczas częstej stylizacji na gorąco. Dodatkowe proteiny w sprayu do włosów zniszczonych również na etapie modelowania dbają o odbudowę uszkodzonych kosmyków, dzięki czemu będziesz wyglądać zjawiskowo w każdej sytuacji.

Spraye do włosów do zadań specjalnych

W naszej ofercie znajdziesz również spraye, które pozwolą Ci się uporać z najczęstszym problemem, jakim jest brak objętości i kształtu włosów. Ich celem jest uniesienie pasm od nasady, dzięki czemu fryzura wygląda na gęstszą. Świetnie sprawdzają się również do podkreślenia naturalnej faktury włosów. W przypadku prostych pasm dodatkowo je wygładzą, a przy falach i lokach, podkreślą ich piękny skręt.

Nie brakuje również wyjątkowych produktów na specjalne okazje. W sklepie BEA BELEZA dostępny jest jednorazowy spray do włosów, który pozwoli Ci wyczarować na głowie fantazyjny kolor na wielkie wyjście. Sprawdź wszystkie oferowane przez nas produkty lub wyszukaj tylko te, które Cię interesują. U nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.