Spraye zwiększające objętość

Włosy bez objętości są ciężkie, klapnięte i bez życia. Przez to fryzura może nie prezentować się dobrze. W dodatku włosy przylegające do skóry głowy mogą się szybciej przetłuszczać i wymagać częstszego mycia. Obecnie na rynku jest szeroki wybór kosmetyków, które mogą podbić włosy od nasady, zapewniając im zdecydowanie lepszy, zdrowszy wygląd. Spray na objętość włosów to świetne rozwiązanie, które można stosować zarówno na wilgotne, jak i suche włosy, przed stylizacją lub jako wykończenie i utrwalenie Twojej fryzury.

Kosmetyki do włosów - GOLDWELL Kosmetyki do włosów - GOLDWELL
GOLDWELL

GOLDWELL Volume Style Sign Naturally Full 200ml - Spray budujący objętość

53,99 zł

Sposoby na piękną objętość

Gęste, bujne włosy to od wielu lat sposób na piękny wizerunek. Niestety nie każda kobieta może się poszczycić takimi pasmami. Dla zdobycia upragnionej objętości kobiety zawsze były gotowe do poświęceń, niekoniecznie zdrowych i bezpiecznych dla skóry głowy i włosów. Suszenie ich z pochyloną głową, mocne tapirowanie lub zakładanie wałków to tylko niektóre z nich. Z biegiem czasu cel się nie zmienił, na szczęście obecnie dysponujemy znacznie bezpieczniejszymi sposobami.

Kosmetyki w sprayu, których zadaniem jest zwiększenie objętości włosów, są niezwykle proste w użyciu, a przy tym bardzo skuteczne. Najpopularniejszym z nich jest oczywiście spray do układania włosów zwiększający objętość. Wystarczy spryskać nim wilgotne kosmyki na całej długości i ułożyć tak, jak zwykle. Tego typu kosmetyki pięknie odbijają włosy od nasady i dają wrażenie objętości, a dzięki lekkiej formule nie obciążają nawet cienkich i delikatnych włosów.

Spray zwiększający objętość włosów, czyli doskonałe wykończenie fryzury

Jednak żele, spraye, pianki i lotiony do stylizacji włosów to nie jedyny sposób na zwiększenie ich objętości. Równie dobrze sprawdzają się kosmetyki, które służą do aplikacji na sucho, jako wykończenie stylizacji. Żeby dodatkowo podkreślić bujną fryzurę i jeszcze mocniej podnieść włosy u nasady, można zastosować jeden z lakierów, nadających objętości. Dzięki temu Twoja fryzura będzie pełna życia, a przy tym odpowiednio utrwalona, by znieść najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Spraye do objętości włosów są przeznaczone dla wszystkich kobiet, które marzą o fryzurze w rozmiarze XXL. Warto jednak pamiętać, że w przypadku cienkich i delikatnych włosów lepiej wybierać lekkie spraye, lotiony i lakiery, które nie będą obciążać włosów. Dla kobiet o normalnych i grubych kosmykach wybór jest znacznie szerszy. Mogą spokojnie stosować żele w sprayu czy pianki. Jednak nie jest to zasada. Najlepiej sprawdzić, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego typu włosów. Jeśli pragniesz nadać swojej fryzurze objętości, sprawdź koniecznie, jakie kosmetyki oferujemy w BEA BELEZA. Współpracujemy z wiodącymi markami, które zdobyły zaufanie fryzjerów na całym świecie. Sprawdź, może Ty też je pokochasz!