Odżywki i maski koloryzujące

Koloryzacja jest niezwykle popularną formą zmiany w swoim wyglądzie. Na rynku można znaleźć mnóstwo przeróżnych produktów, które pozwalają na zafarbowanie włosów. Jednymi z nich są odżywki do włosów koloryzujące. To ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcą podkreślić swój odcień włosów lub go odrobinę ulepszyć, a nie są zwolennikami farb z amoniakiem. Bogata oferta sklepu BEA BELEZA sprawi, że z całą pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie i swojego typu włosów.

Odżywki koloryzujące do włosów - garść faktów

Wiele osób, które regularnie farbują swoje włosy i mają doświadczenie z farbami permanentnymi, obawia się użycia odżywek, aby dodatkowo nie przeciążać włosów. Nic bardziej mylnego! Odżywki koloryzujące włosy są dla każdego - zarówno dla tych, którzy nigdy nie eksperymentowali ze swoim naturalnym odcieniem, jak i dla tych, którzy robią to od lat. Produkty te cechuje lekkość i delikatność, dlatego nie zaszkodzą strukturze włosa. Ich działanie nie jest destrukcyjne (a może się to zdarzyć w przypadku farb), bo nie mają w swoim składzie amoniaku. Związek ten jest pewnego rodzaju nośnikiem i przenosi pigment do wnętrza włosa, co niestety może wywołać różne niepożądane efekty. Natomiast odżywki koloryzujące włosy są pozbawione amoniaku, więc są dużo delikatniejsze. Należy jednak pamiętać, że w związku z tym, że pigment z odżywki nie wnika do włosa, a jedynie osadza się na nim, można go stosunkowo łatwo zmyć. Dlatego jest to oferta wyłącznie dla tych, którzy pragną krótkotrwałej zmiany koloru włosów lub delikatnego odświeżenia.

Maseczki koloryzujące do włosów - zalety

Maska koloryzująca do włosów działa na takiej samej zasadzie co odżywka. Dzięki niej można w bardzo łatwy sposób całkowicie odmienić wygląd swoich włosów. Wiąże się z tym wiele zalet. Od kilku lat na topie są kolorowe włosy lub farbowane pasemka w kolorze różu, czerwieni czy fioletu. Jednak nie każdy chce pozostawić taki odcień na długi czas. Wówczas warto zdecydować się na maseczki, dzięki którym można nieco zaszaleć, a gdyby efekt okazał się niezadowalający, wystarczy poczekać, aż po kilku myciach barwa się zmyje. Kolejnym atutem jest fakt, że odżywki i maski można stosować do woli i używać ich samodzielnie w domu. Ich aplikacja jest bowiem niezwykle prosta, wystarczy jedynie postępować zgodnie z zamieszczonymi wskazówkami w instrukcji. Dzięki temu można uniknąć wizyt w salonach fryzjerskich i co za tym idzie - zaoszczędzić pieniądze. Co więcej, maski do włosów koloryzujące nie są drogie, więc każdy może sobie na nie pozwolić. W naszym sklepie dostępne są propozycje od cenionych producentów.